Healing Sounds, Binaural Beats, & Sound Therapy 1.3 صدا درمانی مخصوص اندروید!

دیدگاه: 0
نویسنده: android .
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۴۰۰

Healing Sounds, Binaural Beats, & Sound Therapy عنوان یک اپلیکیشن صدا درمانی می باشد که توسط CrazyBee توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. صدا ها جزو تاثیر گذار ترین فرکانس ها بر ذهن ما هستند.

امواج صوتی می توانند تنها در چند دقیقه حالات روحی ما را تغییر داده و توانایی های مان را کاهش و یا افزایش دهند. به همین دلیل امروزه بسیاری از پزشکان از این روش برای بهبود حال بیماران خود استفاده می کنند.

ما متناسب با شرایط مان می توانیم از صدا های مختلفی برای بهبود حال خود استفاده کنیم. یکی از بهترین مثال ها برای نشان دادن تاثیر صدا ها ورزش یوگا می باشد.

ما در تمرینات یوگا به وسیله صدا های آرام بخش تمرکز مان افزایش یافته و شاهد نتایج بهتری در تمرینات خود هستیم. با این وجود قصد داریم تا در این پست یکی از بهترین استارت اپ های موجود در این زمینه را معرفی کنیم.

نرم افزار Healing Sounds, Binaural Beats, & Sound Therapy

یک راه حل مناسب برای تجربه یک صدا درمانی فوق العاده است. مجموعه ای از صدا ها و فرکانس های مختلف در این استارت اپ قرار دارد که متناسب با اهداف گوناگون در 5 دسته متنوع قرار گرفته اند. کاربران با توجه به نیاز های خود قادر خواهند بود به هر کدام از گروه ها مراجعه کرده و صدا های دلخواه شان را پخش نمایند.

همان طور که اشاره کردیم توسعه دهنده فرکانس های صوتی گوناگونی را نیز ارائه کرده است. این فرکانس ها در درمان افسردگی، ناراحتی و افزایش تمرکز تاثیر به سزایی دارند. به وسیله کادر جست و جو صدای مورد علاقه خود را یافته و بدون هیچ گونه مکثی آن را پخش کنید.

یکی از مشکلاتی که در ابزار مشابه شاهد آن هستیم؛ دیتابیس های قدیمی امواج است. توسعه دهندگان این استارت اپ تلاش می کنند که در بازه های زمانی مختلف دیتابیس را به روز کرده و صدا های جدید را در اختیار تان قرار دهند.

داشبورد نرم افزار فوق به گونه ای طراحی شده است که حتی مبتدی ترین کاربران نیز می توانند از آن استفاده نموده و نیاز های خود را برطرف نمایند. بهتر است این اپلیکیشن بی نظیر را از دست ندهید و برای دریافت آن با ما همراه باشید.

اطلاعات فایل
  • فرمت : APK
  • حجم فایل : 35 مگابایت
  • پسورد: bia2software.ir
 

باکس دانلود
پسورد: bia2software.ir

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

صفحه اینستاگرام