حذف و پاکسازی اطلاعات

پاکسازی کارهای انجام شده در ویندوز east-tec Eraser 12.9 Windows

گاهی اوقات لازم است ردپای کارهایی را که در ویندوز انجام داده اید پاک کنید تا آثاری از عملکردتان باقی نماند، بیشتر برای زمانی این کار نیاز میشود که یک سیستم به صورت اشتراکی مورد استفاده قرار میگیرد و ممکن است دیگران به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند.

ادامه + دانلود

Macrorit Disk Partition Wiper 1.9.0 Unlimited Edition حذف کامل اطلاعات

Macrorit Disk Partition Wiper نام نرم افزاری حرفه ای و قدرتمند جهت حذف کامل و امن اطلاعات از انواع دیسک ها است. این نرم افزار می تواند به طور کامل پارتیشن های System/Boot را از هارد دیسک شما وایپ نماید ، آیا تا به حال برایتان پیش آمده که بخواهید هارد دیسک یا مموری کارت خود را به شخص دیگری واگذار و یا به فروش برسانید ، اما از ترس ریکاوری اطلاعات خود در تردید باشید؟ Macrorit Disk Partition Wiper روشی امن برای پاک سازی کامل اطلاعات شما از هارد دیسک و یا سیار دیسک هاست ، به گونه ای که امکان ریکاوری اطلاعات آنان نیز از بین برود.

ادامه + دانلود

Dup Scout Ultimate 7.8.12 حذف فایل های تکراری

Dup Scout Ultimate نام نرم افزاری حرفه ای در زمینه جستجو و حذف سریع فایل های تکراری است. به کمک این نرم افزار شما می توانید جستجویی دقیق و بسیار دقیق را بر روی هارد دیسک ، دیسک های NAS ، انواع فولدرها و یا حتی در شبکه داشته باشید و بدین ترتیب فایل های تکراری را شناسایی و حذف کنید. گاهی اوقات پر بودن حافظه بسیاری از کاربران به این دلیل رخ می دهد که بسیاری از فایل ها چندین مرتبه در هارد دیسک تکرار شده اند ، بدین ترتیب حجم بیهوده ای از فضای ذخیره سازی شما هدر رفته است ؛ اکنون به کمک Dup Scout Ultimate می توانید فایل های تکراری را شناسایی و در صورت تمایل آنان را حذف کنید و یک شرتکات را جایگزین آنان کنید.

ادامه + دانلود

Tenorshare Data Wipe 2.0.0.1 حذف کامل اطلاعات

Tenorshare Data Wipe نام نرم افزاری جهت پاک سازی محتوایت انواع هارد دیسک ها ، مموری کارت ها و… به صورت کامل و مطمئن است. آیا شما هم هنگام فروش لپ تاپ و یا هارد دیسک های خود ، از اینکه اطلاعاتتان مجدداً قابل بازیابی باشد نگرانی دارید؟ Tenorshare Data Wipe جهت حذف کامل محتوایت دیسک های شما ، یکی از بهترین عناوین به شمار می رود. همانطور که می دانید پاک کردن اطلاعات ، همواره و در هر شرایطی مجدداً قابل بازیابی خواهد بود. از این رو شما کاربران در هنگام فروش دستگاه های دیجیتالی خود از قبیل فلش مموری ، مموری کارت ، هارد دیسک ، لپ تاپ و… ، ابتدا می بایست از پاک سازی کامل داده های حساس خود اطمینان حاصل کنید.

ادامه + دانلود

DeadLock 1.3.0 Final پاک کردن فایل های غیرقابل حذف در ویندوز

DeadLock نام نرم افزاری به منظور حذف فایل های غیرقابل حذف در محیط ویندوز است. آیا تا به حال برایتان پیش آمده که در هنگام حذف فایل ها در محیط ویندوز ، با ارورهایی آزاردهنده رو به رو شوید؟ البته این مشکل به همینجا ختم نمی شود ! شما حتی نمی توانید اینگونه فایل ها را تغییر نام دهید ، حتی نمی توانید آنان را به محل دیگری منتقل کنید ! هدف اصلی نرم افزار دد لاک ، آنلاک کردن قابلیت دسترسی به فایل هایی است که توسط سایر نرم افزارها در حال استفاده می باشد.

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.