.

نرم افزار تیم ویور TeamViewer 11.0.63017

نرم افزار teamviewer

نرم افزار teamviewer

TeamViewer آیا تا به حال نیاز به دسترسی به اطلاعات کامپیوتر خود در محل کار  داشته اید ؟ شما با این نرم افزار می توانید در هر جایی که باشید با روشن گذاشتن کامپیوتر خانگی خود به اطلاعات ان دسترسی داشته باشید.نصب و راه اندازی این برنامه ضروری نیست اما توصیه ما استفاده از این برنامه است.کار با این نرم افزار به این گونه می باشد که دو کامپیوتر این نرم افزار را باید نصب داشته باشند و به اینترنت متصل باشند و هر دستگاه بوسیله نرم افزار ای دی و پسورد مختص به سیستمشان را دریافت کنند. برای ارتباط بین کامپیوترها نیاز به یوزر و پسورد می باشد. شما می توانید با این نرم افزار در هر کجای جهان داده ها و عکس ها و اصلاعات خود را انتقال دهید.

 برخی از ویژگی های کلیدی “نرم افزار” عبارتند از:
کنترل از راه دور بدون نصب و راه اندازی:
– با نرم افزار را شما از راه دور می توانید کنترل هر کامپیوتر در هر نقطه بر روی اینترنت. بدون نصب مورد نیاز است، فقط نرم افزار بر روی هر دو طرف اجرا و در اتصال باشند.

ارائه از راه دور از محصولات، راه حل ها و خدمات:
– حالت دوم براین نرم افزار TeamViewer اجازه می دهد تا شما را به ارائه دسکتاپ خود را به یک شریک. نمایش دموی، محصولات و ارائه خود را بر روی اینترنت در ثانیه – از صفحه نمایش خود را زندگی می کنند.

انتقال فایل:
– نرم افزار را همراه با انتقال فایل یکپارچه است که اجازه می دهد تا شما را به کپی فایل ها و پوشه ها از و به یک شریک از راه دور – که همچنین در پشت فایروال کار می کند

این نسخه ها کار میکند در پشت فایروال ها:
– مشکلات عمده در استفاده از نرم افزار کنترل از راه دور فایروال ها و پورت های مسدود شده، و همچنین به عنوان NAT مسیریابی برای آدرس IP محلی است.
– در صورت استفاده از نرم افزار را شما لازم نیست که به نگرانی در مورد فایروال: نرم افزار را یک مسیر به شریک زندگی خود را پیدا کنید.

بالاترین استاندارد امنیتی:
– نرم افزار را یک راه حل بسیار امن است. نسخه تجاری نرم افزار را از ویژگی های کانال داده به طور کامل امن با تبادل و فایل RC4، استاندارد امنیتی مشابه مورد استفاده توسط HTTPS / SSL.

 

 

.
0 تا کنون ثبت شده است

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.