پلیر

کدک های لازم برای پخش تمام فرمت های فیلم و آهنگ در ویندوز 8 Windows 8 Codecs 1.33

کدک ها برنامه هایی هستند که بعد از نصب، فایل های لازم برای پخش فرمت های صوتی و تصویری را به ویندوز اضافه میکنند. یعنی با نصب آنها سایر برنامه های پخش کننده فیلم و صدا که در ویندوز خود دارید قادر خواهند بود فرمت هایی را اجرا کنند که تا قبل از این نمیتوانستند.

ادامه + دانلود

پخش فایل های صوتی با پلیر رایگان و قدرتمند Foobar2000 v1.1.8

مطمئنا امروزه بر روی تمامی سیستم ها نرم افزارهای برای پخش فایل های صوتی و یا تصویری توسط کاربران نصب شده و مورد استفاده قرار می گیرد که بعضا بسیاری از آن ها از حجم های بالای برخودرار بوده و فضای بسیاری از منابع سیستم را اشغال می نمایند که این موارد و همچنین پشتیبانی نکردن از انواع فرمت ها باعث می شود تا کاربران به دنبال پلیرهای دیگر و قدرتمندی باشند. حال شاید شما هم همواره به دنبال یک پلیر صوتی قدرتمند و کامل بوده اید و پلیرهای فراوانی را امتحان نموده اید ولی هیچ یک از آن ها نتوانسته اند رضایت خاطر شما را جلب نمایند.

ادامه + دانلود

J.River Media Center v16.0.176 مشاهده تصاویر و پخش فایل های ویدئویی و صوتی

کلیه کاربران کامپیوتر های خانگی اصولاً با یکی از موارد عکس، موزیک و فیلم سروکار داشته و جهت استفاده بهتر نرم افزار هایی بسته به نوع کاربری خود نصب و از آن استفاده می کنند.

ادامه + دانلود

Songbird 2.2.0 پخش و مدیریت آهنگ ها

Songbird پلیر قدرتمند فایل های صوتی می باشد که به صورت متن باز ارائه شده است. با این برنامه می توانید آهنگ های خود را یکپارچه سازی کرده و با پلاگین های مفید آن به سرعت فایل های خود را پخش کند. این برنامه امکان ایجاد لیست های پخش هوشمند را دارا بوده و امکان پخش آهنگ های اینترنتی را نیز دارا می باشد.

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.