سیستم عامل

شبیه سازی منوی استارت برای ویندوز 8 8StartButton 1.1

بعد از رونمایی از ویندوز 8 ، کاربران با محیط تازه ای مواجه شدند. هرچند ویندوز 8 تغییرات گسترده ای نسبت به ویندوز 7 دارد، اما شاید اصلی ترین تفاوت آن که برای همه کاربران محسوس است، حذف منوی استارت باشد.

ادامه + دانلود

مدیریت استارت آپ ویندوز Startup Delayer 3

بعد از بوت اولیه ویندوز، به مراحلی که انجام میشود تا صفحه اصلی ویندوز نمایش داده شود در اصطلاح استارت آپ (Startup) ویندوز گفته میشود. در این مرحله علاوه بر سرویس های اصلی ویندوز و درایور سخت افزارها، برخی از نرم افزارهای جانبی که کاربر نصب کرده است نیز راه اندازی میشوند.

ادامه + دانلود

ساخت دیسک نصب ویندوز، با تنظیمات دلخواه کاربر Win Toolkit 1.4

Win Toolkit یک نرم افزار کوچک و کاربری است که برای کمک به ایجاد دیسک نصب ویندوز طراحی شده است. با استفاده از این نرم افزار می توانید یک دیسک نصب ویندوز با برنامه ها و درایور های مورد نیاز برای سیستم خود بسازید.

ادامه + دانلود

ساخت فلش مموری بوتیبل برای نصب ویندوز 8 از روی Windows 8 USB Installer Maker USB

آیا شما هم ترجیح میدهید تا به جای اینکه ویندوز 8 را از روی DVD نصب کنید، یک فلش مموری با قابلیت بوت (Bootable) داشته باشید تا به راحتی بتوانید کامپیوتر خود را از روی حافظه USB بوت کرده و اقدام به نصب ویندوز کنید؟

ادامه + دانلود

مدیریت کاشی ها در صفحه استارت ویندوز 8 Windows 8 Start Screen Tiles

مایکروسافت با ارائه رابط کاربری جدید مبتنی بر کاشی ها، خود را برای عصر جدیدی که تمام صفحات نمایش لمسی خواهند شد آماده کرده است. دور از حقیقت نیست اگر بگوییم طی 10 سال آینده تمام نمایشگر ها مجهز به صفحه لمسی خواهند بود.

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.