ادوبی فلش پلیر Adobe Flash Player 22.00.192 دانلود

نرم افزار adobe flash player

نرم افزار adobe flash player


ادوبی فلش پلیر با پشتیبانی از فرمت داده های مختلف از جمله AMF، SWF، XML و JSON. فرمت های چند رسانه ای که توسط فلش پلیر پشتیبانی شده عبارتند از MP3، FLV، JPEG، GIF، PNG و RTMP. از دیگر ویژگی های پشتیبانی شده عبارتند از رندر کردن گرافیک شتاب، چند موضوع رمزگشایی ویدئویی و پشتیبانی وب کم برای StageVideo. بوسیله ادوبی فلش پلیر از طریق http کنترل حریم خصوصی قادر به مدیریت است.این نرم افزار با تمامی مرورگرهای وب بزرگ گنجانده شده است.
ادوبی فلش پلیر با انتخاب از هر دو افراد و سازمان است که آن را به multiplatform زمان اجرا بسیار قدرتمند و بسیار سازگار مشتری می آید.بسیاری از ویژگی های جدید و همچنان به صورت استاندارد در همه جا وب به صورت فلش است.این محصول در تمام سیستم عامل، تبلت، تلفن هوشمند و مرورگرهای عمده در دسترس است. ادوبی فلش پلیر در زمان اجرا شما اجازه می دهد تا به طور بالقوه بیش از ۱٫۳ میلیارد دستگاه های سراسر وب عقب نمانید. ادوبی فلش پلیر محتوای دیجیتال با کیفیت بالا از طریق یک بسته نیروگاه ارائه می دهد.

ویژگی های کلیدی عبارتند از:

نصب آسان و فراگیر
فیلم پهنای باند کم با تکنولوژی فشرده سازی پیشرفته و رمزگشایی فایلهای ویدئویی چند رگه با کیفیت بالا
متن هنری ترد، با استفاده از یک موتور رندر متن پیشرفته.
مرحله رندر ۳D گرافیک.
فلش ویدئو، محتوا و برنامه های کاربردی با حالت تمام صفحه.
اثرات پویا در زمان واقعی متشکل از فیلترهای متعدد برای اریب کن، براق، DropShadow، تاری، جابجایی نقشه، رنگ ماتریکس، پیچیدگی، گرادیان براق و گرادیان مورب.
افزایش میزان امنیت
مجهز به Virtual Machine یا ماشین مجازی جدید

 

 

0 لایک
چه امتیازی می دهید؟
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
۰ تا کنون ثبت شده است

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.