نرم افزار گرافیکی

تصویر برداری از بخش های مختلف صفحه Cropper 1.10.0 Windows

Cropper یک برنامه بسیار عالی برای تهیه عکس های فوری دسکتاپ (اسکرین شات) در چندین روش مختلف است. این نرم افزار می تواند توسط کاربران مبتدی و حرفه ای استفاده شود. هنگامی که این نرم افزار را نصب کنید، در سینی سیستم (کنار ساعت ویندوز) قرار خواهد گرفت و از آنجا می توانید به گزینه های آن دسترسی پیدا کنید.

ادامه + دانلود

ویرایش عکس های FITS AvisFV 2.0 Windows

فرمت تصویری FITS چیست؟

فیتز (FITS) (مخفف Flexible Image Transport System یا سیستم قابل تنظیم انتقال تصویر) یک فرمت فایل‌های دیجیتالی است که برای ذخیره، انتقال و کنترل تصاویر علمی و یا تصاویر دیگر استفاده می‌شود. همچنین در بیشتر پژوهش‌های نجومی از این فرمت استفاده می‌شود. بر خلاف بقیه ی فرمت‌های تصویری، فیتز به صورت اختصاصی برای داده‌های علمی تهیه شده و به همین خاطر دارای قسمت‌هایی برای توضیحات نورشناسی و اصلاح اطلاعات است.

ادامه + دانلود

نمایش و مدیریت تصاویر FocusOn Image Viewer 1.6 Windows

در اغلب موارد، اگر شما یک بررسی را در مورد ابزار های عکاسان حرفه ای و آماتور انجام داده باشید و از آن ها سوال کنید برای ویرایش و مدیریت کار خود از چه استفاده می کنند، در این صورت یک پاسخ معمولی خواهید گرفت. اگر باز به الهام خود اعتماد ندارید، حتی بهترین ویرایشگرهای عکس هم نمی توانند برایتان مفید باشند.

ادامه + دانلود

تهیه و ویرایش اسکرین شات Screenphoto 2.1 Windows

اگر بر روی یک پروژه مهم کار می کنید و می خواهید از بعضی قسمت ها عکس بگیرید، به یک روش سریع برای انجام این کار نیاز دارید. به جای استفاده از یک دوربین برای گرفتن عکس از صفحه نمایش خود و یا روش کلاسیک Alt + PrtScn می توانید از نرم افزار طراحی شده مخصوص این کار استفاده کنید.

ادامه + دانلود

نمایشگر سریع عکس QuickViewer 0.8.2 Windows

آنچه کاربران متوسط از یک بیننده تصویر می خواهند رابط کاربری حیرت انگیز و همچنین زمان پاسخ سریع است. QuickViewer یک نرم افزار سبک است که تلاش می کند تا این خواسته ها را برآورده کند، زیرا به شما اجازه می دهد عکس های خود در یک رابط گرافیکی ساده مرور کنید که و به آن چه برایتان اهمیت دارد تمرکز کنید.

ادامه + دانلود

عکس برداری از صفحه نمایش ScreenSnap 4.1 Windows

 

ScreenSnap یک ابزار دیجیتال کوچک است که به شما یک روش ساده و کارآمد ارایه می دهد که بتوانید تصویری از دسکتاپ کامپیوتر خود بگیرید. ScreenSnap یک قطعه نرم افزاری است که هیچ مشکل یا چالشی برای کاربرانی که از آن استفاده می کنند، ایجاد نمی کند.

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.