نرم افزار گرافیکی

رتوش عکس های قدیمی AKVIS Retoucher 8.1.1156.14151 Windows

اگر عکس های قدیمی دارید که کیفیت پایینی دارند، میتوانید با استفاده از نرم افزارهای رتوش آنها را بازسازی کنید. نرم افزار AKVIS Retoucher برای رتوش حرفه ای عکس های قدیمی میباشد.

ادامه + دانلود

تغییر سایز گروهی عکس ها Batch Picture Resizer 7.3 Windows

ممکن است نیاز داشته باشید تا عکس های خود را تغییر سایز دهید و در جای خاصی استفاده کنید. و یا آرشیوی از عکس هایی با موضوعات مختلف دارید و میخواهید اندازه همه آنها را یکسان کنید. نرم افزار های بسیاری برای تغییر سایز عکس وجود دارد، و یکی از این نرم افزارها Batch Picture Resizer میباشد.

 

Batch Picture Resizer مخصوص تغییر اندازه گروهی عکس ها میباشد، که قادر است هزاران عکس را در مدت کوتاهی و با تنظیمات کاملا مشابه، تغییر سایز دهد.

ادامه + دانلود

تبدیل فرمت عکس و سندهای اداری OmniFormat 18.0 Windows

OmniFormat برنامه ای است که به منظور تبدیل فرمت اسناد متنی و تصویری طراحی شده است. این نرم افزار توانایی تبدیل بیش از 75 فرمت مختلف را دارد. فرمت هایی مانند HTML ،DOC ،XLS ،WPD ،PDF ،JPG ،GIF ،TIF ،PNG ،PCX ،PPT ،PS ،TXT ،Photo CD ،FAX و MPEG و…

ادامه + دانلود

تولید متن و تصاویر 3 بعدی Blender 2.79b Windows

Blender یک برنامه کاربردی یکپارچه است که امکان ایجاد طیف گسترده ای از محتوای 2D و 3D را فراهم کرده و حوزه های گسترده ای از مدل سازی های مربوط به بافت متن، نور، انیمیشن، ویدیو و Post-Production را به شما ارائه میدهد.

ادامه + دانلود

ایجاد نوشته های سه بعدی BluffTitler Ultimate 13.3 Windows

اگر به طراحی متن های سه بعدی علاقه دارید نرم افزار BluffTitler این کار را برای شما بسیار آسان کرده است. با استفاده از نرم افزار BluffTitler میتوانید نوشته های سه بعدی ساده یا متحرک بسیار زیبایی ایجاد کنید.

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.