ابزار رجیستری

Premium Booster 3.8.0.9900 بهینه سازی رجیستری ویندوز

Premium Booster یک برنامه ی ساده ولی قدرتمند در زمینه ی بهینه سازی رجیستری ویندوز می باشد که با آن به راحتی میتوانید تمامی ایرادها و اشکالهای رجیستری ویندوز را برطرف کنید.

ادامه + دانلود

Registry Mechanic 11.1.0.214 بهینه سازی رجیستری

PC Tools Registry Mechanic ابزار قدرتمتدی برای پاکسازی و تعمیر رجیستری ویندوز می باشد. این برنامه محبوب امکان ارائه ابزارهایی برای پاکسازی و بهینه سازی کامل ریجیستری سیستم شما را فراهم می سازد. مشکلات عدیده ای از جمله سرعت پایین کامپیوتر, پیغام های خطای مکرر ناشی از وجود مشکل در رجیستری می باشد بهمین دلیل این گونه برنامه ها از اهمیت فوق العاده برخوردار می باشند و مفید.

ادامه + دانلود

Registry Repair Wizard 2012 Build 6.80 DC 15.12.2014 رفع مشکلات رجیستری

Registry Repair Wizard ابزار مناسبی برای تعمیر و پاکسازی رجیستری می باشد. با این برنامه اطلاعات از دست رفته ریجیستری را بازیابی کنید . با تعمیر آنها عملکرد سیستم را بهینه سازی کنید. امکان پشتیبان گیری و بازیابی رایگان فایل ها نیز از دیگر ویژگی های برنامه می باشد.

ادامه + دانلود

Registry Backup 3.3.1 پشتیبان گیری از رجیستری

Registry Backup نام یک نرم افزار ساده و کم حجم ، جهت تهیه نسخه هایی پشتیبان از رجیستری ویندوز است. همانطور که می دانید ، رجیستری ویندوز یکی از حساس ترین بخش ها در سیستم عامل است ، هرگونه ایجاد تغییرات در آن بدون دارا بودن دانش های مخصوص ، ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی شود که عیب یابی آنان بسیار سخت و زمان بر باشد. بنابراین در صورتی که قصد داشته باشید کلیدهای رجیستری را تغییر دهید و یا از فایل های آماده بر اعمال تغییرات در رجیستری استفاده کنید ، بهتر است پیش از آن یک نسخه پشتیبان و کامل از رجیستری ویندوز تهیه و آن را در محلی امن نگهداری کنید.

ادامه + دانلود

Registry Smith 2.1.6.30 تعمیر رجیستری ویندوز

Registry Smith نام نرم افزاری جدید به منظور تعمیر و پاک سازی کلیدهای خطرناک و به جا مانده و قدیمی از رجیستری ویندوز است. Registry Smith می تواند ضمن اسکن و بررسی کلیدهای موجود در رجیستری ویندوز ، آن دسته از کلیدهای مشکوک و آلوده به ویروس را شناسایی کرده و جلوی فعالیت های خطرناک آن را بگیرید. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید تا حد بسیاری به افزایش سرعت و جلوگیری از بازدهی عملکرد سیستم کمک کنید. شما تنها با چند کلیک ساده ماوس ، می توانید به صورت مؤثر ، سرعت فعالیت های مختلف در سیستم کامپیوتری تان را تا حد قابل ملاحظه ای افزایش دهید.

ادامه + دانلود

Stellar Registry Manager 3.0 مدیریت و بهینه سازی رجیستری ویندوز

Stellar Registry Manager نام نرم افزاری جدید و قدرتمند است که با استفاده از الگوریتم های پیشرفته می تواند رجیستری سیستم عامل ویندوز شما را به طور عمیق اسکن کرده و کلید های معیوب را تعمیر کند. همچنین در مواقعی باقی ماندن کلیدهایی منسوخ شده و بیهوده در رجیستری ویندوز ، می تواند موجب کندی عملکرد رایانه کاربر شود ؛ از این رو نرم افزار Stellar Registry Manager ضمن شناسایی اینگونه کلیدها ، اقدام به پاک سازی آنان می کند. این نرم افزار همچنین به شما این قابلیت را می دهد که پیش از انجام هرگونه عملیاتی بر روی رجیستری ویندوز ، یک نسخه پشتیبان را از آن تهیه کنید تا در مواقع لازم سریعاً اقدام به بازگردانی آنان کنید.

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.