نرم افزار اینترنت

نمایش رمز وایرلس WirelessKeyView 2.05 Windows

این روزها بسیاری از کاربران از اینترنت پر سرعت ADSL استفاده میکنند و در موارد بسیاری مودم هایی را که برای این ارتباط تهیه میکنند مجهز به فناوری وایرلس است.

 

گاهی اوقات ممکن رمز وایرلس خود را فراموش کنید، و دلیل فراموشی پسورد وایرلس هم این است که سیستم شما به صورت خودکار به مودم بی سیم وصل میشود و به مرور ممکن است در اثر استفاده نکردن از رمز آن را فراموش کنید.

ادامه + دانلود

اف تی پی Alternate FTP 2.320 Windows

 

سرور های FTP امروزه به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند، زیرا آنها اجازه می دهند چندین کاربر به محیطی امن متصل شوند و داده ها را آپلود و دانلود کنند یا به اشتراک بگذارند. به همین ترتیب، بسیاری از برنامه ها به منظور مدیریت بهتر اتصال به سرور توسعه داده شده اند و Alternate FTP یکی از این برنامه هاست.

ادامه + دانلود

ساخت پایگاه داده GPS CyberTracker 3.449 Windows

 

CyberTracker یک راه حل نرم افزاری است که برای کاربرانی که مایل به ایجاد و سفارشی کردن برنامه های جمع آوری داده ها برای نوت بوک های خود و یا تلفن های همراه هستند، امکانات زیادی را فراهم می کند.

ادامه + دانلود

تنظیم و آسان تر کردن خواندن ایمیل StripMail 0.99 Windows

 

StripMail یک نرم افزار سبک و قابل حمل طراحی شده برای حذف خودکار کاراکتر های متفرقه (مانند < و |) از ایمیل ها است. این نرم افزار با طیف گسترده ای از گزینه ها و تنظیمات پیکربندی است که می تواند به آسانی توسط کاربران مشخص شود.

ادامه + دانلود

ارسال انبوه ایمیل AutomaticMail 1.3.0 Windows

AutomaticMail یک کلاینت ایمیل معتبر برای دسکتاپ شماست که این امکان را به شما می دهد تا به سرعت ایمیل های انبوه ارسال یا دریافت کنید. کار با نرم افزار ساده است، و نیاز به تنظیمات کمی دارد. علاوه بر این، نرم افزار به شما اجازه می دهد تا موارد ذخیره شده را فیلتر کنید، بدون توجه به اینکه آن ها را ارسال کرده اید یا دریافت کرده اید.

ادامه + دانلود

ساخت سریع فضای ابری MyQuickCloud 3.1.20 Windows

 

هنگام کار بر روی پروژه ها، اغلب لازم است به چند جا بروید و دسترسی به نرم افزار های دسکتاپی از چندین کامپیوتر ساده نیست. علاوه بر این، همکاری با اعضای تیم بسیار دشوار می شود زمانی که ابزار هایی که به آن ها نیاز دارند، آنلاین نیست.

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.