مهندسی

ماشین حساب مهندسی Scabery Expression Calculator 2.1

شاید شما هم از آن دسته کاربران باشید که نرم افزار ماشین حساب پیش فرض ویندوز نیاز های کاری شما را برطرف نمیکند. با نصب نرم افزار Scabery Expression Calculator میتوانید یک ماشین حساب حرفه ای مهندسی را در سیستم خود داشته باشید.

ادامه + دانلود

ChemPlot 1.1.6.3 ترسیم ساختار مولکول های شیمیایی

ChemPlot نام یک نرم افزار تخصصی و حرفه ای، به منظور ترسیم ساختار مولکول های شیمیایی است. امروزه نرم افزارهای مختلفی مخصوص انواع رشته های مهندسی در دنیای کامپیوتر عرضه شده است، اگر شما از مهندسی کامپیوتر، معماری، مکانیک، برق، عمران یا … باشید، نرم افزارهای مخصوصی برای ترسیم طرح ها و نقشه های مرتبط با رشته تحصیلی تان وجود دارد، اگر شما نیز از مهندسین شیمی و یا رشته های مرتبط با آن هستید، نرم افزار ChemPlot با فراهم سازی ابزارهایی مخصوص، به شما این امکان را می دهد که انواع ساختارهای شیمیایی را به آسانی ترسیم کنید.

ادامه + دانلود

Drawpile 2.0.5 ترسیم نقاشی به صورت گروهی

Drawpile نام یک نرم افزار جدید و رایگان، به منظور ترسیم نقاشی‌ها و آثار هنری به صورت گروهی است. همانطور که می‌دانید، با توسعه دستگاه‌های دیجیتالی، بسیاری از اموری که پیش‌تر با کاغذ و مداد انجام می‌گرفت، امروزه با دستگاه‌های کامپیوتری نیز قابل انجام است. یکی از قابلیت‌های محبوب از اولین‌ نسخه‌های ویندوز، امکان ترسیم نقاشی‌های دیجیتالی بود که توسط اپلیکیشن Paint فراهم آمد. نرم افزاری که در این مطلب از سایت برای شما در نظر گرفته‌ایم، یکی از ابزارهایی است که خلاقیت شما و دوستانتان را بر روی یک تخته نقاشی به چالش می‌کشاند.

ادامه + دانلود

AutoLocation Full 1.2.2 افزونه اتولوکیشن تسکر مخصوص اندروید

AutoLocation عنوان یک پلاگین برای اپلیکیشن تسکر، به منظور درک بهتر مکان جغرافیایی، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط joaomgcd توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه از الگوریتم Geofencing برای درک بهتر مکان جغرافیایی استفاده می کند و داده های خود را به عنوان ورودی به اپلیکیشن تسکر می دهد. Geofencing یک الگوریتم جدید موقعیت مکانی قدرتمند است که توسط Google ارائه شده است و به شما امکان می دهد موقعیت مکانی خود را با دقت بالاتر و مصرف انرژی پایین تر از گذشته ردیابی کنید. تسکر با این اطلاعات کار های مختلفی را می تواند انجام دهد. برای مثال هنگامی که وارد فروشگاه می شوید، تسکر ورود شما را تشخیص داده و لیست خرید را نمایش می دهد.

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.