ابزار pdf

تبدیل فرمت XPS به PDF Mgosoft XPS To PDF 11.3.5 Windows

فرمت XPS توسط مایکروسافت توسعه داده شده و از آن برای انتشار اسناد متنی استفاده میشود. بسیاری از کاربران عقیده دارند که مایکروسافت این فرمت را برای رقابت با فرمت PDF ابداع کرده است، ولی هرگز نتوانست به اندازه آن محبوب و فراگیر شود.

ادامه + دانلود

ساخت و چاپ اسناد PDF Bullzip PDF Printer 11.1 Windows

نرم افزار Bullzip PDF Printer یکی از بهترین و ساده ترین نرم افزارها در زمینه ساخت و چاپ فرمت PDF میباشد که با استفاده از آن میتوانید انواع متن و عکس را با چاپگر مجازی که این نرم افزار در سیستم ایجاد میکند، به PDF تبدیل کنید.

ادامه + دانلود

کتابخوان حرفه ای Adobe Digital Editions 4 Windows

کتاب های الکترونیکی اغلب با فرمت های پی دی اف و یا EPUB در دسترس هستند. برنامه های زیادی برای خواندن فرمت های PDF وجود دارد ولی فرمت EPUB یک فرمت خاص بین المللی برای کتاب میباشد که مخصوص نرم افزارهای کتابخوان طراحی شده است. نرم افزار Adobe Digital Editions میتواند این فرمت ها را به سادگی نمایش دهد.

ادامه + دانلود

تبدیل PDF به سایر اسناد اداری (برای ویندوز) Coolutils Total PDF Converter 6.1 Windows

اکثر فرمت های متنی موجود در اینترنت و یا مقاله های موجود به صورت PDF هستند. یا شاید بخواهید این اسناد را به صورت فرمت های دیگری نیز داشته باشید و از آن ها استفاده کنید.

ادامه + دانلود

خواندن کتاب های الکترونیکی (برای ویندوز) IceCream Ebook Reader Pro 4.35 Windows

با پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن دستگاه های کامپیوتری زندگی روزمره نیز تغییرات چشمگیری کرده است. کتاب های فیزیکی جای خود را به کتاب های الکترونیکی داده اند.

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.