پشتیبانگیری و بازیابی اطلاعات

بازیابی فایل های از دست رفته درایو DMDE 3.2.0 Windows

داده ها می توانند غیر قابل دسترس شوند، خراب شوند، و یا حتی به دلایل مختلفی از جمله ابتلا به ویروس از دست بروند. با این حال، با پیشرفت در تکنولوژی کامپیوتر، برنامه های بازیابی اختصاصی شروع به رشد نمودند. ابزار هایی مانند DMDE گزینه ای مناسب برای اسکن درایوهای تحت محدوده، خواندن داده ها به طور کامل، و تلاش برای بازیابی فایل های از دست رفته است.

ادامه + دانلود

بازیابی اطلاعات Stellar Phoenix Windows Data Recovery Pro 7 Windows

مشکل پاک شدن اشتباهی اطلاعات و بازگرداندن آنها، از جمله مسائلی است که کاربران به آن دچار میشوند. برای بازگردانی اطلاعات نرم افزار های بسیاری وجود دارد.

ادامه + دانلود

ریکاوری اطلاعات مموری های سن دیسک (برای ویندوز) LC Technology RescuePRO Deluxe 6 Windows

دوربین های عکاسی و فیلمبرداری، از حافظه های کارتی استفاده میکنند تا بتوانید راحت تر اطلاعات خود را جابجا کنید، اگر به هر دلیلی اطلاعات موجود بر روی مموری حذف شده باشد، با نرم افزار های مختلفی قادر به بازیابی اطلاعات آن هستید.

ادامه + دانلود

بازیابی اطلاعات GetData Recover My Files 5.2 Windows

یکی از بدترین مشکلاتی که در هر کامپیوتری ممکن است وجود داشته باشد، حذف شدن اشتباهی فایل ها است. این مشکل ممکن است برای هر کاربری رخ دهد. اما پس از حذف شدن این فایل ها باید چه کرد؟

شما به کمک یک نرم افزار بازیابی اطلاعات میتوانید این فایل ها را بازگردانید. یکی از بهترین نرم افزار های بازیابی اطلاعات Revoer My Files است.

ادامه + دانلود

ریکاوری هارددیسک لپ‌تاپ‌های سامسونگ (برای ویندوز) Samsung Recovery Solution 5.0.1.5 Windows

“Samsung Recovery Solution” نرم‌افزاری می‌باشد که برای ریکاوری کردن اطلاعات از دست رفته هارد دیسک‌ لپ‌تاپ‌های سامسونگ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.