Good App, Self Improvement & Self Help app suite Premium 3.9.0 خود سازی و خود باوری اندروید

دیدگاه: 0
نویسنده: android .
تاریخ انتشار: 3 خرداد 1400

یکی از عواملی که باعث می شود بسیاری از انسان ها نتوانند در زندگی به موفقیت برسند، نداشتن اعتماد کافی به خودشان می باشد! اگر ما بتوانیم به توانایی های خود تکیه کنیم در زندگی پیشرفت چشم گیری داشته و در مدت کوتاه تری به اهداف خود می رسیم.

 

شاید این سوال برای تمامی ما پیش آید که چگونه می توان به سطح بالایی از خود باوری رسید؟! نرم افزاری که قصد معرفی آن را داریم یکی از بهترین راه های ممکن برای رسیدن به خود باوری خواهد بود.

Good App, Self Improvement & Self Help app suite

 

عنوان یک اپلیکیشن خود سازی و خود باوری می باشد که توسط تیم Team GoodApp توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. اولین نکته ای که پس از نصب این استارت اپ توجه شما را به خود جلب می کند مجموعه ابزار کاربردی اش می باشد، به گونه ای که، گویی چندین نرم افزار در دل یک برنامه جمع شده اند.

از مهم ترین ابزار های موجود در این مجموعه می توان به حالت تغییر عادات اشاره کرد. در این ویژگی هوش مصنوعی تمامی عادات روزمره شما را ثبت کرده و کمک می کند که بدترین آن ها را با عاداتی جدید جایگزین کنید.

نظم و انضباط را در زندگی شخصی افزایش دهید و بر استرس تان پیش از انجام کار های مهم غلبه نمایید. از دیگر ابزار های کاربردی موجود ژورنال شخصی شما می باشد؛

به کمک این ژورنال خواهید توانست تمامی اهداف و خواسته های خود را در طول زندگی یادداشت کرده و برای رسیدن به آن ها تلاش کنید! میزان پیشرفت شما در رسیدن به اهداف تان به صورت مداوم ثبت و ضبط می شود تا در هنگام مراجعه به ابزار ذکر شده انگیزه ای دو چندان بگیرید.

بهتر است این نرم افزار فوق العاده را از دست ندهید و برای آشنایی بیشتر با قابلیت هایش با ما همراه باشید.

اطلاعات فایل
  • فرمت : APK
  • حجم فایل : 20 مگابایت
  • پسورد: bia2software.ir

100% امن بدون بلاکی، بدون شدوبن و بدون نیاز به پسورد!


باکس دانلود
پسورد: bia2software.ir

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

صفحه اینستاگرام