پزشکی و سلامت

Beep Test Pro 4.25 تست گروهی و فردی ورزشی پیشرفته اندروید

Beep Test Pro عنوان یک اپلیکیشن تست گروهی و فردی ورزشی می باشد که توسط Ruval Enterprises تبرای اندروید وسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. این نرم افزار با داشتن یک کدنویسی بسیار دقیق کمک می کند تا مربیان تست های مختلفی را به صورت فردی و گروهی از شاگردان خود بگیرند و آن ها را مورد ارزیابی قرار دهند. فهرست اسامی تیم مورد نظر خود را وارد کرده و از ان ها در قالب یک فایل نگهداری کنید. تمامی نتایج به دست آمده در دیتابیس برنامه ذخیره می شود و در هر زمانی می توانید به آن ها یک دسترسی نا محدود داشته باشید. از این دیگر قابلیت های موجود در این استارت اپ می توان به تجزیه و تحلیل نتایج در قالب نمودار ها اشاره نمود که اطلاعات را به شیوه ای کاملا قابل فهم ارائه می دهند.

ادامه + دانلود

Digital Wellbeing 1.0.283573418 سلامت دیجیتال گوگل مخصوص اندروید

digital Wellbeing عنوان یک اپلیکیشن برای مدیریت و کنترل استفاده از گوشی هوشمند و بازیابی سلامت دیجیتال، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Google LLC توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. با استفاده از این برنامه می توانید تصویر کاملی از عادات دیجیتال خود مشاهده کرده و در صورت نیاز روش استفاده خود از گوشی را تغییر دهید. با این برنامه می توانید ببینید که هر چند وقت یکبار از برنامه های مختلف استفاده می کنید، چه تعداد اعلان دریافت می کنید، هر چند وقت یکبار تلفن خود را بررسی می کنید یا قفل دستگاه را باز می کنید. این اطلاعات به شما کمک می کند تا بفهمید که چقدر به تلفن خود وابسته هستید و چقدر زمان با آن هدر می دهید. در نهایت برنامه ابزار هایی را در اختیارتان می گذارد تا بتوانید با این اعتیاد و وابستگی مقابله نمایید.

ادامه + دانلود

Drake’s Academy Workout 4.1 آموزش حرکات و تمرینات ژیمناستیک کودکان مخصوص اندروید

Drake’s Academy Workout عنوان یک اپلیکیشن شامل انواع تمرینات و حرکات تمرینی ژیمناستیک، برای کودکان، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Drake’s Academy of Gymnastics توسعه و با قیمت 8.49 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه از انواع حرکت های تمرینی برای تمرین تمامی قسمت های بدن تشکیل شده است که می توانید بنا به هدف خود هر قسمت از تمرینات را برگزیده و دنبال کنید. تمرینات در سه سطح تازه کار، متوسط و پیشرفته دسته بندی شده اند تا با میزان آمادگی بدن کودک، آن ها را انتخاب نموده و دنبال کنید. تمامی تمرینات دارای آموزش های تصویری دقیق و کامل هستند تا خیلی راحت بتوان آن ها را یاد گرفت و تقلید کرد. برای هر تمرین یک شمارنده هم در نظر گرفته شده است تا کاربر در هنگام استفاده از برنامه نیاز به هیچ ابزار دیگری نداشته باشد.

ادامه + دانلود

Mental Math Master Full 1.9.9.85 تقویت ذهن با مسائل جالب ریاضی مخصوص اندروید

Mental Math Master عنوان یک اپلیکیشن با انواع مسائل ساده ریاضی با هدف سرگرم کردن و تقویت ذهن، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری 5daysweekend توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. در این برنامه انواع مسائل ریاضی در موضوعات توان دهی، ریشه گیری، لگاریتم، جمع، تفریق، ضرب، تقسیم، فاکتوریل و معادله وجود دارد که به صورت پشت سر هم به شما نمایش داده می شوند. باید سعی کنید قبل از تمام شدن زمان بازی، به سوال پاسخ درست دهید و به مرحله بعدی بروید. برای هر سوالی که به درستی پاسخ می دهید، یک امتیاز دریافت می کنید، در صورتی که ده امتیاز به دست آورید، می توانید وارد مرحله بعدی بازی شوید. سطح سوالات به صورت صعودی بالا می رود و شما می توانید با زدن دکمه توقف، زمان بازی را نگه دارید. این عمل تنها 10 بار در هر مرحله مجاز است.

ادامه + دانلود

Meditopia: Anxiety, Breathing Premium 3.9.3 اپلیکیشن مدیتیشن کامل مخصوص اندروید

Meditopia: Anxiety, Breathing عنوان یک اپلیکیشن برای آموزش و تمرین مدیتیشن مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Meditasyon توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه به شما کمک می کند تا با تمرین های مرحله به مرحله مدیتیشن، آرامش را در زندگی خود پیدا کرده و استرس را از خودتان دور کنید. شما می توانید با استفاده از این برنامه و راهکار هایی که در آن به شما پیشنهاد می شود به راحتی هر گونه احساس ناراحتی، دلتنگی، عصبانیت، ناخوشی و … را از خودتان دور کرده و کم کم با راهنمایی های برنامه به یک استاد مدیتیشن تبدیل شوید و نهایت استفاده را از روز ها و ساعت های پیش رویتان ببرید. تنها کافیست در روز یک وقت خالی برای این برنامه درست کرده و با استفاده از آن شادی را در زندگی خودتان کشف کنید. بیش از 250 فایل صوتی به زبان های انگلیسی و اسپانیایی در این اپلیکیشن وجود دارد که می توانید با گوش دادن به آن ها جلسات حرفه ای و کامل مدیتیشن داشته باشید.

ادامه + دانلود

Google Fit – Fitness Tracking 2.27.24-130 تناسب اندام گوگل فیت اندروید !

Fit – Fitness Tracking – گوگل فیت عنوان برنامه معروف و محبوب ورزشی گوگل برای داشتن تناسب اندام مخصوص اندروید می باشد که به صورت 100% رایگان منتشر شده است. برنامه Google Fit را نصب کنید و با دنبال کردن فعالیت های ورزشی خود تمامی تغییراتتان را بر روی نمایشگر اسمارت فونتان دنبال نمایید. یکی از برترین قابلیت های گوگل فیت به نسبت دیگر رقیبانش پشتیبانی ان از گجت های پوشیدنی است که تمامی اطلاعات به صورت مستقیم از آن ها دریافت و در نرم افزار ثبت می شود؛ گر چه باید بدانید در صورت دسترسی نداشتن به پوشیدنی های اندرویدی قادر هستید تا تمامی اطلاعات ورزشی را به صورت دستی وارد کنید و یا اینکه ان ها را دیگر اپ های ورزشی فراخوانی کنید. هرگونه فعالیتی به دقت ثبت و در قالب نمودار هایی گرافیکی به نمایش گذاشته می شود تا درکی عمیق از تمامی فعالیت هایتان داشته باشید. پس بهتر است رقیب سرسخت برنامه HealthKit اپل را از دست ندهید و برای دریافت آن با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.