The Great Courses Plus – Online Learning Videos 5.4.5 ویدئو های آموزشی دانشگاهی مخصوص اندروید

دیدگاه: 0
نویسنده: android .
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۴۰۰

اتش انسان برای یادگیری سیری نا پذیر است و هر کسی در هر سنی سعی می کند که به معلومات خود در زمینه های مختلف بیفزاید. علوم متنوعی در سراسر جهان وجود دارد که بسیاری از آن ها توسط دانشگاه ها تدریس می شوند و یکی از بهترین محل های موجود برای یادگیری دانشگاه است.

 

متاسفانه بسیاری از افراد علی رغم تمایل بالا، هزینه و یا وقت کافی برای یادگیری مطالب مختلف را ندارند! از طرفی شروع به مطالعه از ابتدای هر موضوعی و یا رفرنسی خاص دشوار است و نمی توان بهترین گزینه را به سادگی انتخاب کرد؛ زیرا یک اشتباه کوچک باعث رفتن شما به مسیری غلط می شود. همین موضوع باعث شده است تا در این پست تصمیم به معرفی نرم افزاری فوق العاده بگیریم.

 

The Great Courses Plus – Online Learning Videos عنوان یک اپلیکیشن ویدئو های آموزشی دانشگاهی می باشد که توسط The Teaching Company توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. این نرم افزار بی نظیر بی شک یک راهکار جالب برای پیشرفت شما در موضوعات علمی متنوعی می باشد.

اگر بخواهیم این استارت اپ را به سادگی برای شما شرح دهیم باید گفت که پس از نصب با مجموعه ای از ویدئو های آموزشی گوناگون رو به رو می شوید؛ ویدئو هایی که از برترین دانشگاه های جهان جمع آوری شده و در قالب یک نرم افزار در اختیار تان قرار داده می شوند.

تمامی ویدئو ها و استریم های پخش شده در دسته بندی هایی خاص هستند که متناسب با سلیقه و نیاز های تان قادر به بهره مندی از آن ها خواهید بود. همان طور که اشاره کردیم تمامی ویدئو ها از برترین دانشگاه ها جمع آوری شده که بالطبع بهترین اساتید دانشگاهی آن ها را ضبط کرده اند.

یکی از مهم ترین ویژگی های این نرم افزار توانایی دانلود این ویدئو ها می باشد. به گونه ای که خواهید توانست ویدئو آموزشی مورد نظر تان را دریافت کرده و در هر زمانی به صورت کاملا آفلاین اجرا کنید.

برای داشتن تمرکز بهتر در امر یادگیری نرم افزار را به وسیله دانگل های وای فای به تلویزیون هوشمند تان متصل ساخته و آن ها را با نهایت کیفیت در یک صفحه نمایش بزرگ اجرا کنید.

اطلاعات فایل
  • فرمت : APK
  • حجم فایل : 47 مگابایت
  • پسورد: bia2software.ir
باکس دانلود
پسورد: bia2software.ir

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

صفحه اینستاگرام