ویرایش فایل های SWF فلش SWF Decompiler Magic 5.2

دیدگاه: 0
نویسنده: mehdi .
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۹

نرم افزار استاندارد برای ساخت فایل های فلش، نرم افزار Adobe Flash Professional است. اما این فرمت آنقدر محبوب است که صدها نرم افزار دیگر هم برای ساخت انیمیشن های فلش تولید شده اند.

 

وقتی شما یک فایل فلش طراحی میکنید، باید آن را با فرمت SWF ذخیره کنید. این فرمت توسط تمام مرورگرهای اینترنتی قابل نمایش است. انواع انیمیشن ها، بازی ها، و تبلیغات فلش که در سایت های مختلف مشاهده میکنید با همین پسوند هستند.

پسوند SWF در حالت عادی قابل ویرایش نیست. یعنی نمیتوانید تغییری در آن ایجاد کنید. مثلا عکس های آن را عوض کنید یا آن را به شکل دلخواه خودتان تغییر دهید. مگر اینکه به سورس آن دسترسی داشته باشید. که چنین چیزی هم امکان پذیر نیست. چون هیچ طراح فلشی سورس کار خود را در اختیار دیگران قرار نمیدهد.

 

اما شما میتوانید از نرم افزارهایی که مخصوص ریسورس کردن و ویرایش SWF هستند کمک بگیرید. نرم افزار SWF Decompiler Magic یکی از این نرم افزارهاست.

 

(کلمه Decompiler یک اصطلاح رایج کامپیوتری است. و به برنامه هایی گفته میشود که میتوانند فایل های پک شده (مثل exe یا swf) را ریسورس کرده و امکان ایجاد تغییر در آنها را فراهم کنند)

 

نرم افزار SWF Decompiler Magic قادر است یک فایل SWF فلش را به عنوان ووردی دریافت کرده و تمام اجزای آن را در اختیار کاربر قرار دهد. اجزایی مثل عکس ها، دکمه ها، فایل های صوتی، کدهای برنامه نویسی، و هر چیز دیگری که در آن فایل SWF به کار رفته باشد.

سپس کاربر میتواند تغییرات مورد نظر خود را انجام دهد (مثلا عکس یا نوشته ها را عوض کند) و دوباره آن را به صورت یک SWF جدید ذخیره نماید.

اطلاعات فایل
  • فرمت : rar
  • حجم فایل : 2 مگابایت
  • پسورد: bia2software.ir
باکس دانلود
پسورد: bia2software.ir

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

صفحه اینستاگرام