Playphraseme 1.1 یادگیری انگلیسی اندروید

دیدگاه: 0
نویسنده: android .
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

زبان انگلیسی به عنوان رایج ترین زبان در سراسر جهان شناخته می شود. به همین دلیل افراد بسیاری سعی می کنند که این زبان را فرا گرفته و با دیگر مردم کشور ها ارتباط برقرار نمایند. برای یادگیری انگلیسی روش های مختلفی وجود دارد که هر کدام شان دارای مزیت هایی هستند. شاید تا به کنون به این مسئله فکر کرده باشید، که چرا ما می توانیم زبان مادری خود را بدون هیچ آموزشی یاد بگیریم؟!

ما معتقد هستید که بهترین راه برای یادگیری زبان انگلیسی خود انگلیسی است! همان طور که ما در دوران کودکی یاد میگیریم باید به مغز خود دستور دهیم که با شنیدن این زبان، آن را به جزئی از ذهن ما تبدیل کند.

Playphraseme عنوان یک اپلیکیشن یادگیری آسان زبان انگلیسی می باشد که توسط Eugene Potapenko توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. یکی از مهم ترین دلایلی که این نرم افزار را از سایر برنامه ها متمایز می سازد شیوه آموزشی آن است. همان طور که اشاره کردیم این استارت اپ انگلیسی را توسط انگلیسی به شما آموزش می دهد. پس از دانلود و نصب تنها کافی است

نرم افزار را اجرا کرده و مجموعه عبارات را به صورت صوتی پخش کنید. گوش دادن به این عبارت ها باعث می شود به مرور زمان، همانند زبان مادری در مدتی بسیار کوتاه انگلیسی را بیاموزید. توسعه دهنده تلاش کرده است که برای داشتن مکالمه و یک ارتباط بدون نقص رایج ترین اصطلاعات و عبارات این زبان را در قالب فایل هایی صوتی در اختیار تان قرار دهد.

یک لیست پخش خودکار در اختیار شما عزیزان قرار دارد که برای اجرای آن تنها نیاز به یک بار لمس صفحه نمایش است. علاوه بر این اگر شما جزو کاربران مبتدی نیستید خواهید توانست یک لیست سفارشی را ایجاد کرده و بدون هیچ محدودیتی عبارات را به صورت صوتی پخش کنید.

اگر مدت زمان خاصی را در طول روز به اینترنت دسترسی ندارید؛ خواهید توانست عبارت ها را به سادگی دانلود کرده و آن ها را به صورت کاملا آفلاین اجرا نمایید.

اطلاعات فایل
  • فرمت : APK
  • حجم فایل : 10 مگابایت
  • پسورد: bia2software.ir
باکس دانلود
پسورد: bia2software.ir

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

صفحه اینستاگرام