کنترل سیستم ها از راه دور NetSarang Xmanager Enterprise 5 Windows

دیدگاه: 0
نویسنده: mehdi .
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۹

اگر به کنترل سیستم های اداره و یا خانگی نیاز دارید نرم افزار NetSarang Xmanager میتواند گزینه مناسبی برای این کار باشد. این نرم افزار دارای امکانات بسیاری میباشد که میتوانید از آن استفاده کنید.

این نرم افزار از امکانات مدیریتی زیادی بر شبکه و کنترل دیگر سیستم ها برخوردار میباشد که به وسیله آن ها هر مدیر سیستمی قادر خواهد بود تا نیازهای مختلف خود را در این زمینه برطرف نماید. مدیر شبکه قادر است با نصب این نرم افزار عملکرد تمامی سیستم های موجود در شبکه را مشاهده نموده و مدیریت کاملی بر روی آن ها داشته باشد.

 

البته کاربران هم با استفاده از این نرم افزار میتوانند قابلیت های زیادی را تجربه کنند. مثلا به سادگی میتوانند با دیگر رایانه ها ارتباط برقرار کرده و به اشتراک و انتقال فایل ها بپردازند.

 

از ویژگی های این نرم افزار میتوان به مشاهده تمامی سیستم های موجود در شبکه، کنترل نرم افزاری تمام قسمت های مختلف کامپیوترهای متصل به شبکه، مشاهده صفحه نمایش دیگر سیستم ها، توانایی اشتراک گذاری فایل ها، برقراری ارتباط از طریق IP به کمک Address Bar، پشتیبانی از پروتکل های مختلف اینترنتی، توانایی اتصال به وسیله TelNet، اتصال به پروتکل های FTP برای انتقال فایل و… اشاره نمود.

اطلاعات فایل
  • فرمت : rar
  • حجم فایل : 57 مگابایت
  • پسورد: bia2software.ir
باکس دانلود
پسورد: bia2software.ir

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

صفحه اینستاگرام