Efiko: Aesthetic Filters & Effects for Video Edits 1.5.8 افکت گذاری تصاویر و ویدئو ها در اندروید

دیدگاه: 0
نویسنده: android .
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

Efiko: Aesthetic Filters & Effects for Video Edits عنوان یک اپلیکیشن افکت گذاری تصاویر و فایل های ویدئویی می باشد که توسط changpeng توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. نرم افزار های متنوع یکی از عمده دلایل روی آوردن کاربران به سیستم عامل اندروید می باشد. نرم افزار هایی که هیچ حد و مرزی برای کاربران شان قائل نبوده و همیشه در تلاش اند که بهترین امکانات را در اختیار شان قرار دهند. از بهترین و پر طرفدار ترین استارت اپ های اندرویدی می توان به ویرایشگر ها اشاره کرد.

Efiko: Aesthetic Filters & Effects for Video Edits

ویرایشگر هایی که با بهره مندی از امکانات و قابلیت های خاص خود اجازه می دهند در محیطی بسیار ساده هر نوع تغییراتی را در فایل های تان ایجاد کنید. اگر در هر سیستم عامل دیگری به غیر از اندروید قصد ایجاد تغییرات در فایل های ویدئویی و یا تصاویر را داشته باشیم بی شک با مجموعه ای از گزینه های پیچیده رو به رو خواهید شد.

اما همان طور که اشاره کردیم این موضوع در اندروید کاملا بر عکس می باشد! ما به عنوان بهترین وب سایت اندرویدی فارسی زبان تا به کنون تلاش کرده ایم که بهترین این نرم افزار ها را در اختیار تان قرار دهیم؛ به همین دلیل تصمیم داریم که در این پست شما را با یکی دیگر از ابزار ویرایشی آشنا کنیم.

برنامه Efiko: Aesthetic Filters & Effects for Video Edits عنوان یک ابزار فوق العاده برای قرار دادن هر گونه افکتی بر فایل های تان می باشد. اگر بگوییم این اپلیکیشن یکی از بهترین گزینه های موجود برای افکت گذاری است اغراق نکرده ایم! بیش از 400 افکت و فیلتر گوناگون در دسترس شما عزیزان قرار دارد که هر کدام شان به نوعی به زیبایی تصاویر تان کمک می کنند.

همان گونه که از عنوان پست نیز می توان فهمید یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت این ویرایشگر پشتیبانی آن از فایل های ویدئویی و تصاویر به صورت همزمان می باشد.

Efiko: Aesthetic Filters & Effects for Video Edits

بر خلاف آن چه که تصور می کنید افیکو از فرمت های گوناگونی پشتیبانی می کند که همین موضوع نیاز شما را به کانورتر ها بسیار کاهش می دهد. حتما شما نیز دیده اید که برخی از ویرایشگر ها بخش فیلتر ها و افکت ها را به ندرت به روز رسانی می کنند؛ اما این موضوع در مورد این نرم افزار به هیچ عنوان صادق نبوده و توسعه دهندگان اش همیشه در تلاش اند که بهترین افکت ها را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

اطلاعات فایل
  • فرمت : APK
  • حجم فایل : 20 مگابایت
  • پسورد: bia2software.ir
باکس دانلود
پسورد: bia2software.ir

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

صفحه اینستاگرام