امنیتی

Muse Lock Screen 0.7.23(43) قفل صفحه آثار هنری اندروید

برنامه Muse Lock Screen یک مجله هنری را در صفحه قفل دستگاه اندرویدی شما راه‌ندازی می‌کند. این برنامه در هر بار دسترسی به گوشی‌تان، نقاشی‌های الهام‌بخش را بر روی صفحه قفل به نمایش می‌گذارد. الگوریتم برنامه در طول زمان از نحوه تعامل شما سلیقه‌تان را یاد گرفته و نقاشی‌های جدیدی را پیشنهاد می‌دهد.

ادامه + دانلود

Network Monitor v1.20.0 مانیتورینگ شبکه اندروید

برنامه Network Monitor یک ابزار تشخیصی برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که به صورت دوره‌ای ارتباط شبکه شما را تست کرده و نتیجه را به صورت یک گزارش در پایگاه داده‌ موجود بر روی دستگاه شما ذخیره می‌کند. هدف این برنامه این است که به وسیله آن متوجه شوید کدام‌یک از آنتن‌های مخابرات اطراف شما ممکن است مشکل اتصال داشته باشند.

ادامه + دانلود

LokLok 0.76 قفل صفحه لوک لوک اندروید

از طریق لاک اسکرین در گوشی به راحتی با افراد مورد علاقه یا مخاطبین خود در ارتبا باشید و با آن ها تماس بگیرید. هم اکنون نسخه بتا نرم افزار LokLok طراحی گردیده که می توانید آن را در گوشی اندرویدی خود نصب نمایید. این برنامه می تواند جایگزین صفحه قفل اصلی گوشی اندرویدی شما باشد. یاداشت ها و عکس های مختتلی را تعیین کنید و آن ها را برای دوستان بفرستید. یک گروه یک نفره و یا چند نفره با دوستان ایجاد نموده و صفحه قفل مورد نظر خود را به صورت کامل سفارشی سازید.

ادامه + دانلود

Solo Lock Screen 1.0.6 قفل صفحه سولو برای اندروید

Solo Lock Screen نام یک صفحه قفل بسیار زیبا و جذاب بوده که توسط کمپانی سولو تولید شده است. با نصب این برنامه می توانید رابط کاربری و محیط کاربری گوشی خود را تا حد قابل توجهی زیباتر نمایید. از این پس صفحه نمایش را به روش بسیار زیبا و شیک قفل نمایید. این برنامه یک ابزار کاربردی برای گوشی های اندرویدی بوده که به شما این اجازه را می دهد تا با Solo Launcher گوشی خود را خاموش نمایید.

ادامه + دانلود

Video Monitor – Surveillance v1.3.2 ویدیو مانیتورینگ اندروید

برنامه Video Monitor – Surveillance گوشی‌ها، تبلت‌ها و رایانه‌های شما را به یک سیستم نظارت تصویری با قابلیت ردیابی محل و ضبط از راه دور تبدیل می‌کند. نسخه رایانه این برنامه را می‌توانید از سایت www.trackview.net دانلود و استفاده کنید.

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.