لانچر

Conjure – Search & Launch v1.7.0 لانچر برای اندروید

 

Conjure – Search & Launch سریعترین و هوشمندترین لانچر برای اندروید است. با استفاده از آن می‌توانید تماس برقرار کنید، وای‌فای را خاموش و روشن کنید، میزان بلندی صدا را تنظیم کنید، وقایع مختلف را در تقویم ثبت کنید و بسیاری دیگر. نتایج جست و جو اولویت‌بندی می‌شوند تا برنامه‌ها و مخاطبین مورد علاقه شما همیشه تنها با چند لمس در دسترس باشند. شروع به تایپ کنید و جادوی آن را تماشا کنید.

ادامه + دانلود

iGest Premium – Gesture Launcher v2.5.0.9 لانچر ژستی برای اندروید

برنامه iGest – Gesture Launcher به شما امکان می‌دهد تا تنها با استفاده از یک ژست لمسی برنامه‌های مختلف را باز کنید، تماس برقرار کنید، فایل‌ها را باز کنید، سایت‌های مورد علاقه‌تان را ببینید و بسیاری کارهای دیگر را انجام دهید. با استفاده از این برنامه سرعت و بهره‌وری شما هنگام کار با دستگاه اندویدیتان افزایش پیدا خواهد کرد.

ادامه + دانلود

Twisty Launcher 1.0.5 تویستی لانچر اندروید

با استفاده از Twisty Launcher اجرای برنامه‌های مورد علاقه شما آسان‌تر از همیشه خواهد بود. همه کاری که باید انجام دهید این است که گوشی خود را در دستتان گرفته و آن را دو بار به سمت چپ تکان دهید تا برنامه دوربین اجرا شود.

ادامه + دانلود

LiveFACE Launcher BETA-8.6 لانچر لایو فیس اندروید

یک لانچر زیبا است که محیطی متفاوت را به شما ارائه می‌کند. صد آیکان از برنامه‌های مختلف در این لانچر از نو طراحی شده‌اند و می‌توانید از تم‌های متنوع در آن استفاده کنید. می‌توانید یک رابط کاربری جدید برای صفحه قفل و یک میانبر با کشیدن به بالا را نیز در آن بیابید.

ادامه + دانلود

Pattern Launcher 1.0 لانچر الگویی اندروید

برنامه Pattern Launcher به شما امکان می‌دهد تا برنامه مورد نظر خود را تنها با استفاده از یک الگو اجرا کنید! حتی نیازی نیست الگوی هر برنامه را به خاطر داشته باشید، فقط کافیست به یاد بیاورید که الگو از کجا شروع می‌شود، این برنامه به شما نشان خواهد داد که چه برنامه‌هایی تنظیم شده‌اند که از آنجا اجرا شوند، سپس انگشت خود را بر روی برنامه رها کنید تا برنامه اجرا شود!

ادامه + دانلود

GEAK OS – Launcher,Dialer,SMS v4.0.15190 لانچر گیگ اندروید

دیگر مجبور نیستید برای استفاده از برنامه‌های مورد نیاز خود به جست و جو بپردازید! GEAK OS-Launcher,Dialer,SMS یک مجموعه برنامه کامل است که علاوه بر لانچر، یک شماره‌گیر، برنامه خبرخوان و یک رابط کاربری زیبا به شما ارائه می‌کند که استفاده از آن آسان و راحت می‌باشد.

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.