Crop & Trim Video 2.3.7 تغییر ویدئو ها

دیدگاه: 0
نویسنده: android .
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

Crop & Trim Video اگر نگاهی به دیگر سیستم عامل ها داشته باشید به سادگی متوجه خواهید شد که گسترده ترین ابزار ویرایش مربوط به سیستم عامل اندروید می باشد. در اندروید کاربران می توانند به سادگی، بهترین نرم افزار ها را از گوگل پلی دریافت کرده و نیاز های خود را برطرف سازند. اصلی ترین مزیت برنامه های اندرویدی نسبت به دیگر سیستم عامل ها، محیط ساده برنامه هایش می باشد که کاربر بدون هیچ گونه سردرگمی قادر به رفع نیاز های خود خواهد بود.

 

 

Crop & Trim Video عنوان یک اپلیکیشن برش و تغییر اندازه ویدئو ها می باشد که توسط ZipoApps توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. نرم افزار فوق با داشتن یک داشبورد بسیار آسان محیطی را فراهم می کند که متناسب با نیاز های تان قسمت های اضافی کلیپ های خود را برش داده و در نهایت یک کلیپ، با جزئیات کافی داشته باشید. تنها نیاز است که از گالری موجود ویدئو دلخواه تان را انتخاب نموده و همه چیز را به برنامه فوق بسپارید. از دیگر مشکلاتی که کاربران با آن رو به رو هستند عدم آپلود ویدئو های شان با اندازه کامل در شبکه های اجتماعی می باشد.

به همین دلیل نیاز است که پیش از آپلود و اشتراک گذاری آن ها، اندازه ویدئو ها را به صورت مربع کامل در آورده و یا اینکه کلیپ های خود را به یک اندازه خاص محدود کرد، که برنامه فوق این نیاز را به آسانی برطرف خواهد نمود! علاوه بر این اگر احساس می کنید که فیلم های شما رنگ مناسبی ندارند، رنگ ها را تغییر داده تا مطمئن شوید که یک ویدئو بدون نقص با دوستان خود به اشتراک خواهید گذاشت.

اطلاعات فایل
  • فرمت : APK
  • حجم فایل : 31 مگابایت
  • پسورد: bia2software.ir
باکس دانلود
پسورد: bia2software.ir

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

صفحه اینستاگرام