Construction Calc Pro 6.41 محاسبه گر

دیدگاه: 0
نویسنده: android .
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

Construction Calc ساخت و ساز قدمتی به اندازه قدمت خود تاریخ دارد و ما بیشتر شناخت خود از انسان های گذشته را از طریق سازه هایی که زمانی سرپناه انسان های دوره خود بوده، به دست آورده ایم. این روز ها به هیچ وجه نمیتوان ساخت و ساز و روند آن را با گذشته مقایسه کرد. همه چیز خیلی پیشرفته تر، علمی تر و تخصصی تر شده است و رشته های دانشگاهی متعددی در رابطه با این کار ایجاد شده است. معماری، شهرسازی، نقشه برداری، عمران و …. از جمله رشته هایی هستند که به تربیت دانشجویان برای فعالیت در زمینه ساخت و ساز به ویژه ساختمان سازی مشغول هستند.

امروز با یک اپلیکیشن در خدمت شما هستیم که کار انجام چنین محاسباتی را به صورتی ساده و سریع روی گوشی شما ممکن می کند. Construction Calc Pro عنوان یک اپلیکیشن برای انجام محاسبات ساخت و ساز و ساختمان سازی، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Lightray Studio توسعه و با قیمت 4.99 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. با برآورد سریع مواد، در هزینه خود صرفه جویی کنید و با محاسبه زاویه ها، اندازه گیری ها و کمیت ها پروژه ها را سریع تر به انجام برسانید.

این برنامه یک ماشین حساب ایده آل برای تمامی فعالات در صنعت ساز و ساز است. برای توسعه این اپلیکیشن 12 ماه و 21.500 خط کد زمان صرف شده است و می توان آن را دقیق ترین و ساده ترین برنامه برای انجام محاسبات ساخت و ساز نام برد. هیچ نیازی برای یادگیری برنامه ندارید، فقط کافی است داده ها را وارد کنید و از برنامه نتایج دقیق بگیرید. بیش از 80 محاسبه گر برای بخش های مختلف ساختمان وجود دارد تا کار شما برای انجام محاسبات هر چه ساده تر و راحت تر باشد.

اطلاعات فایل
  • فرمت : APK
  • حجم فایل : 7 مگابایت
  • پسورد: bia2software.ir
باکس دانلود
پسورد: bia2software.ir

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

صفحه اینستاگرام