پر کردن خودکار فرم ها (در سایت های اینترنتی) AI RoboForm Enterprise 7.7.5

دیدگاه: 0
نویسنده: mehdi .
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۹

آیا شما هم به عنوان کاربری که زیاد با اینترنت سر و کار دارد، از پر کردن مداوم فیلد های شناسه و پسورد در سایت های مختلف که عضو هستید خسته شده اید ؟

بسیار خب. زمان استراحت شما فرا رسیده است ! چون از این به بعد نرم افزار AI RoboForm این کار را برای شما به صورت اتوماتیک انجام خواهد داد. این نرم افزار همانطور که از اسمش پیداست، ربات فرم پر کن است !

 

نرم افزار AI RoboForm Enterprise 7.7.5 می تواند شناسه و پسورد شما در سایت های مختلف اینترنتی را به خاطر بسپارد و هر زمان که خواستید وارد یکی از این سایت ها شوید، به سرعت فیلد ها را تکمیل کند.

شاید بگویید که فایرفاکس یا IE هم قابلیت وارد کردن اتوماتیک شناسه و پسورد را دارند. اما قابلیت بسیار مهمی که نرم افزار AI RoboForm Enterprise 7.7.5 دارد، این است که می تواند هر نوع فرم اینترنتی را به جای شما تکمیل کند. این نرم افزار می تواند فرم هایی که ده ها فیلد مختلف دارند را به صورت اتوماتیک و یا تنها با چند کلیک پر کند. کافی است یک بار شما یکی از این نمونه فرم ها را تکمیل کنید و آن را در حافظه نرم افزار روبوفرم ذخیره نمایید. این نرم افزار همیشه در حافظه مرورگر شما مستقر است. هر جا و در هر سایتی که فرمی را ببیند، خودش به شما پیشنهاد می دهد که آن را با اطلاعاتی که از قبل دارد پر کند.

اطلاعات فایل
  • فرمت : rar
  • حجم فایل : 13 مگابایت
  • پسورد: bia2software.ir
 

باکس دانلود
پسورد: bia2software.ir

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

صفحه اینستاگرام