مدیریت و نظارت بر شبکه Advanced Host Monitor Enterprise 10.64 Windows

دیدگاه: 0
نویسنده: mehdi .
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۹

مدیر یک شبکه باید همیشه از سرور و ارتباطات شبکه مراقبت کرده و آن ها را چک نماید. نرم افزار Advanced Host Monitor Enterprise یکی از بهترین ابزارها برای مدیر یک شبکه میباشد.

 

نرم افزار Advanced Host Monitor Enterprise برای مدیریت و کنترل در دسترس بودن و سرعت سرور میباشد که در مورد قطعی و خطاهای سرور به مدیر هشدار میدهد و یا به صورت مستقل برای اصلاح مشکل به وجود آمده تلاش میکند. توسط این نرم افزار مدیران شبکه قادر به نظارت سیستم های ارائه دهنده خدمات در شبکه و کامپیوترهای میزبان میباشند.

این نرم افزار با ظاهر گرافیکی مناسب و ساده، توانایی نظارت بر تمامی سیستم های میزبان موجود در شبکه از جمله شبکه های کوچک و یا در سطح سازمانی را دارا میباشند. این نرم افزار از ویژگی ها و ابزارهای مختلفی برخودار است که به وسیله آنها مدیریت بر امور یاد شده بسیار ساده خواهد بود.

 

از ویژگی های موجود در این نرم افزار میتوان به قابلیت تست سیستم های شبکه، ساخت فایل های گزارشی، قابلیت استفاده از ابزارهای وب همانند Telnet و کنسول های کنترل سیستم، و بسیاری ابزارهای دیگر اشاره کرد.

 

این نرم افزار همچنین امکان استفاده از راه دور به منظور نظارت بر روی سیستم عامل های مختلف نظیر Windows, FreeBSD, Linux, NetBSD, OpenBSD و Solaris را دارد.

اطلاعات فایل
  • فرمت : rar
  • حجم فایل : 23 مگابایت
  • پسورد: bia2software.ir
باکس دانلود
پسورد: bia2software.ir

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

صفحه اینستاگرام