ضبط صدا از محیط ویندوز AD Audio Recorder 1.5 Windows

دیدگاه: 0
نویسنده: mehdi .
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۹

ویندوز خودش یک نرم افزار ساده برای ضبط صدا (Sound Recorder) دارد. این نرم افزار را میتوانید با تایپ sndrec32 در کادر Run ویندوز اجرا کنید. و یا اسم آن را در ویندوز جستجو کرده و پیدا کنید. این نرم افزار، یک ابزار بسیار ساده و ابتدایی برای ضبط صدا از طریق میکروفن است. معمولا این ابزار بیشتر برای تست میکروفن استفاده میشود و کارایی چندانی برای ضبط صدا ندارد!

اگر میخواهید یک ابزار حرفه ای برای ضبط صدا داشته باشید، این مطلب را دنبال کنید.

 

نرم افزار AD Audio Recorder محصولی از کمپانی Adrosoft است که کارش تولید نرم افزارهای ساده و کم حجم است. این نرم افزار یک برنامه ساده و کامل برای ضبط صدا در کامپیوتر میباشد.

 

نرم افزار AD Audio Recorder دارای حالت Sound Activated Mode است. این قابلیت شبیه به ضبط صوت خبرنگاری میباشد. یعنی اگر میکروفن صدایی را تشخیص دهد شروع به ضبط میکند، و وقتی صدایی وجود ندارد ضبط را متوقف کند. این قابلیت در برخی از ضبط های حرفه ای وجود دارد و اکنون شما میتوانید توسط این نرم افزار آن را داشته باشید.

 

علاوه بر همه اینها، این نرم افزار توانایی ضبط صداهای در حال پخش در ویندوز را هم دارد. صداهایی مثل صدای برنامه ها، صدای اخطار های ویندوز، صدای در حال پخش از یک فیلم یا آهنگ آنلاین، و…

اطلاعات فایل
  • فرمت : rar
  • حجم فایل : 1 مگابایت
  • پسورد: bia2software.ir
باکس دانلود
پسورد: bia2software.ir

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

صفحه اینستاگرام