آرشیوهای برچسب: ریکاوری اطلاعات

بازیابی اطلاعات از دست رفته FileRestorePlus 3

حتما برای شما هم پیش آمده است که به صورت ناخواسته فایلی را از روی کامپیوتر خود پاک کرده باشید. و یا با ورود ویروسی به سیستم بعضی از فایل های مهم شما از دست رفته باشد و نگران از دست دادن همیشگی آن ها باشید.

ادامه + دانلود

Handy Recovery 5.5 بازیابی و ریکاوری اطلاعات از کامپیوتر

Handy Recovery در اینترنت نرم افزار های بازیابی اطلاعات زیادی قابل دانلود هستند ولی اکثر شان ممکن است نیاز شما را برطرف نکنند و شما را به مقصود تان نرسانند . ما پس از بررسی تعداد زیادی از این نرم افزار ها یکی از بهترین و کم حجم ترین نرم افزار بازیابی و ریکاوری اطلاعات از رایانه را که قادر است انواع مختلف فایل را بازیابی کند ؛ برایتان در سایت قرار داده ایم .شما هم اکنون می توانید نرم افزار Handy Recovery را از سایت  دریافت نمایید.

 

ادامه + دانلود

G2tool Any Data Recovery 5.2.0.0 ریکاوری اطلاعات

G2tool Any Data Recovery نام نرم افزاری هوشمند ، جهت بازگردانی اطلاعات حذف شده از انواع دیسک های شماست. آیا تا به حال برایتان پیش آمده که اطلاعات مهم را به طور تصادفی از دست داده باشید؟ شاید با خود فکر کنید در صورت حذف اطلاعات می توان آنان را از سطل آشغال نیز بازیابی کرد ؛ اما منظور از بازیابی اطلاعات شرایطی است که این اطلاعات از Recycle Bin نیز حذف شده باشند ! در چنین شراطی هیچ راه حلی به صورت رسمی برای بازیابی اطلاعات حذف شده وجود ندارد. در این میان ، اپلیکیشن های قدرتمند بازیابی اطلاعات می توانند نقشی کلیدی را ایفا کنند. G2tool Any Data Recovery صرف نظر از نوع اطلاعات ، می تواند تمامی داده های حذف شده را برایتان بازیابی کند !

ادامه + دانلود

Brorsoft iRefone 2.1.16.103 بازیابی اطلاعات آیفون

Brorsoft iRefone نام نرم افزاری جدید و بسیار ساده ، جهت بازیابی اطلاعات حذف شده از آیفون ، آیپادتاچ و آیپد است. آیا تا به حال برایتان پیش آمده که اطلاعات دستگاه های iPhone, iPad or iPod Touch را به طور ناگهانی از دست بدهید؟ آیا دستگاه شما به صورت فیزیکی دچار آسیب دیدگی شده و امکان مشاهده اطلاعات را ندارید؟ نگران نباشید ! زیرا نرم افزار Brorsoft iRefone با پشتیبانی کامل از iOS 9 ، می تواند انواع داده های حذف شده از دستگاه های آیفون ، آیپادتاچ و آیپد را برای شما بازگردانی کند. این نرم افزار با پشتیبانی از 13 الگوریتم پیشرفته و جدید ، قادر است داده های حذف شده از انواع مدل های دستگاه های iPhone, iPod touch, iPad را با نسخه های iOS مختلف (پشتیبانی از iOS 9) برای شما بازیابی نماید.

ادامه + دانلود

Magic Partition Recovery 2.5 بازیابی حرفه ای اطلاعات

Magic Partition Recovery نام نرم افزاری جدید و حرفه ای به منظور بازیابی اطلاعات حذف شده از انواع دیسک های ذخیره سازی با فرمت های NTFS/FAT است. اگر شما هم به طور اتفاقی داده های خود را از دست داده اید و یا پارتیشنی از هارد دیسک را فرمت کرده اید ، به کمک Magic Partition Recovery میتوانید مجموعه ای از داده های خود را به طور کامل بازگردانی کنید. نرم افزار Magic Partition Recovery می تواند اطلاعات شما را از پارتیشن های آسیب دیده بازیابی کند و یا حتی آنان را تعمیر نماید. Magic Partition Recovery دو فعالیت عمده را انجام می دهد : یک اینکه می تواند فایل ها و فولدرهای حذف شده را ریکاوری کند و دوم اینکه قادر است ساختار دیسک آسیب دیده را مجدداً بسازد.

ادامه + دانلود

RecoveRx 3.2 Final بازیابی اطلاعات

RecoveRx نام نرم افزاری جدید با رابط کاربری بسیار زیبا به منظور بازگردانی فایل های حذف شده شما است. ایا شما به تازگی مجموعه ای از داده های خود را از دست داده اید؟ آیا به دنبال روشی امن و مطمئن برای بازگردانی آنان هستید؟ خبر خوش این است که امروزه نرم افزارهای ریکاوری متعددی وجود دارند که می توانند این نیاز شما را به طور کامل پوشش دهند. یکی از بهترین این نرم افزارها ، RecoveRx است. RecoveRx بدون نیاز به دانش کامپیوتری خاص و پیچیده ، تمامی کاربران را تحت پوشش خود قرار می دهد ، به گونه ای که حتی مبتدی ترین افراد بتوانند تنها با چند کلیک داده های حذف شده خود را ریکاوری نمایند.

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.