هارد دیسک

دسترسی به حافظه های مک در ویندوز MacDrive 9.3.2 Windows

اگر بخواهید هارددیسک های مک را در ویندوز باز کنید، حتما با مشکل مواجه خواهید شد. زیرا فرمت پارتیشن های مک در ویندوز قابل خواندن نیست.

 

MacDrive ابزاری برای دسترسی به حافظه های با فرمت مک در ویندوز میباشد. بیش از 15 سال است که MacDrive به کاربران PC امکان دسترسی به دیسک های مک در ویندوز را میدهد. توسط این نرم افزار میتوانید عملیات مختلف مانند باز کردن، ویرایش، ذخیره، فرمت کردن، پارتیشن بندی، و تعمیر هارد دیسک های مک را انجام دهید.

ادامه + دانلود

ارزیابی قدرت هارد دیسک Parkdale 2.97 Windows

Parkdale به شما یک ابزار مستحکم برای تست عملکرد درایو های سخت افزاریتان ارایه می دهد. علاوه بر این، با فلش های USB نیز کار می کند و به شما اطلاع می دهد که سرعت ضبط کم شده است یا در حالت مطلوب است.

ادامه + دانلود

تست هارد های SSD (برای ویندوز) SSDLife Pro 2.5 Windows

نام هارد های SSD را حتما شنیده اید. سرعت انتقال و دسترسی به فایل ها در حافظه های SSD بسیار بالاتر از هارد دیسک های معمولی است. به همین دلیل از این گونه هارد ها بیشتر برای نصب سیستم عامل استفاده میشود.

ادامه + دانلود

فرمت کارخانه ای هارد دیسک (برای ویندوز) HDD Low Level Format Tool 4.40

ممکن است بخواهید اطلاعات هارد خود را پاکسازی کنید به نحوی که دیگر قابل بازیابی نباشد. زمانی که میخواهید هارد خود را نیز بفروشید هم باید اطلاعات خود را به گونه ای حذف کنید که قابل بازیابی مجدد نباشد.

ادامه + دانلود

رفع بد سکتور هارد HDD Regenerator 2013 v1.71

اگر میخواهید از سلامت هارد خود مطمئن شوید، یا میخواهید هارد دیسک خود را بررسی کنید تا اطلاعات موجود در آن در اثر خرابی از بین نرود، میتوانید از نرم افزار HDD Regenerator استفاده کنید.

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.