ورزشی

Globe Soccer 2.5 فوتبال جهانی اندروید

Globe Soccer برنامه رسمی گلوب ساکر است که در آن کارگردانان اصلی بازار در فوتبال گرد هم می‌آیند و عامل مهمی در نقل و انتقالات بین‌المللی به حساب می‌آید. یکی از منحصربه‌فرد ترین وقایع فوتبالی است که در آن باشگاه‌های بین‌المللی، لیگ‌ها، فدراسیون‌ها و موسسات فوتبال می‌توانند با یکدیگر ملاقات کرده تا استراتژی‌های فصل جدید را تعیین کنند.

ادامه + دانلود

iTriage Health 5.53 اطلاعات سلامتی برای اندروید

 

iTriage Health یک برنامه پزشکی است که توسط دو دکتر اورژانس ساخته شده و به شما امکان می‌دهد تا به مجموعه‌ای عظیم از اطلاعات پزشکی و بهداشتی دسترسی داشته باشید. محتوای این برنامه توسط دانشکده پزشکی دانشگاه هاروارد مورد بررسی قرارگرفته است. این برنامه بیش از 12 میلیون بار دانلود شده و میانگین امتیازات آن از 4.5 بیشتر است.

ادامه + دانلود

Under Armour Record 2.2.0 اشتراک گذاری رکوردهای ورزشی اندروید

Under Armour Record به شما عزیزان اجازه می دهد تا با تناسب اندام یک زندگی ایده آل و تنی سلامت و تندرست داشته باشید . تناسب اندام و فعالیت های ورزشی خود را در داخل این برنامه به اشتراک بگذارید . این برنامه اولین شبکه اجتماعی برای ورزشکاران در سراسر جهان نیز می باشد . فعالیت های خود را به طور کامل و گسترده پیگیری نموده و اطلاعات زیادی درباره ورزش و سلامتی به دست آورید . الگوها و فعالیت ها را به درستی تشخیص داده و الگوریتم مربوط به آن ها را نیز بررسی نموده و در نهایت اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید .

ادامه + دانلود

Health Report (Health & Diet) v1.8.0 گزارش سلامتی اندروید

Health Report (Health & Diet) برنامه‌ای برای پیگیری و گزارش‌گیری از وضعیت سلامت برای اندروید است که با استفاده از آن می‌توانید از سبک زندگی ناسالم جلوگیری کنید و همچنین برای ثبت رژیم نیز بسیار مناسب می‌باشد.

ادامه + دانلود

GOAL Manager 2015 3.4.6 بازی مربی فوتبال برای اندروید

به مدیر ارشد فوتبال تبدیل شوید ! GOAL Manager 2015 بهترین راه برای مدیر شدن و سرمربی شدن فوتبال برای گوشی های اندرویدی به شمار می رود. در این برنامه شما بایستی به عنوان یک مدیر کاملا فعال عمل کنید و به بازیکنان خود به صورت کاملا حرفه ای آموزش دهید . تیم خود را به راحتی تشکیل دهید و به بازیکنان خود آموزش کافی را بدهید. همراه با تیم خود به بالاترین مراحل صعود نمایید. در لیگ های جهانی شرکت کنید و تیم خود را به بهترین صورت ممکن مدیریت ، رهبری و هدایت نمایید.

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.