اینترنت

WifiKill Pro v2.3.2 قطع اتصال وای فای اندروید

با در اختیار داشتن نرم افزار WifiKill Pro می توانید از اتصال گوشی های اندرویدی به شبکه های وای فای محلی جلوگیری نمایید . این برنامه با آسانی و سادگی اتصال گوشی را از شبکه اینترنت قطع می نماید . با استفاده از این برنامه می توانید در ترافیک مصرفی خود صرفه جویی نموده و حجم خود را برای روزهای آینده نگاه دارید . از قابلیت اصلی این برنامه می توان به امکان پشتیبانی از تبلت های اندرویدی اشاره داشت . توجه داشته باشید که این برنامه تنها بر روی گوشی های روت شده قابل اجرا می باشد .

ادامه + دانلود

WiFiMedic Pro v1.1 تهیه گزارش از شبکه وای فای اندروید

نرم افزار WiFiMedic Pro به راحتی به شما درباره وضعیت شبکه وای فای گزارش کاملی را ارائه می دهد . با نصب این برنامه بر روی گوشی خود می توانید سرعت واقعی شبکه بی سیم یا محلی را تست کنید و آن را اندازه بگیرید . از جزئیات شبکه بی سیم باخبر شده و اطلاعات دقیقی درباره شبکه وای فای به دست آورید . از این پس نام شبکه SSID ، سیگنال واقعی و دقیق ، امنیت ، رمز گذاری ، صدا ، سرعت دانلود ، تست لینک ها همه و همه را در اختیار داشته باشید و از وضعیت شبکه بی سیم خود باخبر گردید .

ادامه + دانلود

Toggle 3G PRO v3.2.44 تاگل اینترنت تری جی اندروید

نرم افزار Toggle 3G PRO همراه با رابط کاربری ساده ، زیبا و ویدجت اختصاصی خود به شما اجازه می دهد تا اتصالات تلفن همراه اندرویدی خود را مدیریت و کنترل نمایید. اگر می خواهید این برنامه را بر روی آب نبات چوبی نصب کنید بایستی حتما گوشی اندرویدی خود را روت نمایید. برای راحتی کار می توانید ویدجت این برنامه را در صفحه نمایش گوشی اندرویدی خود قرار داده و سپس به صورت مستقیم بر روی برنامه کنترل نمایید. از این پس تمامی اتصالات مربوط به اینترنت را پیگیری نمایید.

ادامه + دانلود

Mailbox v2.0.1 مدیریت ایمیل ها در اندروید

 

Mailbox ابزاری فوق العاده کاربردی برای مدیریت ایمیل ها می باشد ! تنها کافی است این برنامه را بر روی گوشی اندرویدی خود نصب نموده و سپس بر روی اکانت های یاهو ، جیمیل و iCloud مدیریت کامل داشته باشید . قابل توجه است که رابط کاربری این برنامه فوق العاده شیک بوده و از کار کردن با آن لذت خواهید برد . لازم به ذکر است که این اپلیکیشن یکی از بهترین و کارآمد ترین برنامه های مدیریت ایمیل می باشد .

ادامه + دانلود

APK Exporter PRO v1.1.6 ارسال فایل ای پی کی اندروید

نرم افزار APK Exporter PRO به شما عزیزان اجازه می دهد تا فایل های APK خود را با دیگران به اشتراک بگذارید . از این پس تنها با یک کلیک ساده می توانید فایل های APK خود را به دیگران ارسال نمایید . رابط کاربری این برنامه فوق العاده ساده ارائه شده است. در میان اپلیکیشن ها جستجو نمایید و سپس اپلیکیشن مورد نظر خود را به دیگران بفرستید . فط کافی است لیست مورد نظر را انتخاب نموده و سپس فایل ها را به صورت کلی ارسال نمایید.

ادامه + دانلود

mynderMail Free 1.2.6 مدیریت ایمیل میندرمیل اندروید

نرم افزار mynderMail به شما اجازه می دهد تا یک ایمیل در اسرع وقت به خودتان ارسال نمایید قبل از اینکه شما آن را تایپ نمایید. خط اول از پیام به موضوع پیام تبدیل نموده و بقیه به صورت خودکار به متن تبدیل می شود. این برنامه بدون هیچ گونه تبلیغاتی ارائه شده است.

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.