آنتی ویروس

آنتی ویروس و ضد ویروس CM Security Antivirus AppLock v2.10.7 سی ام اندروید

CM Security Antivirus AppLock یکی از برترین نرم افزار های امنیتی است.این نرم افزار شامل ضد ویروس و انتی ویروس برای گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد.که در تست ها انجام شده بر روی این نرم افزار رتبه قابل توجهی بدست اورده است.پیشنهاد ما استفاده از این نرم افزار برای جلوگیری از هک شدنتان است.

 

ادامه + دانلود

آنتی ویروس ۳۶۰ Security – Antivirus Boost v3.5.1 مختص اندروید

Security Antivirus Boost انتی ویروس و ضد ویروس که باعث افزاریش سرع و بهینه سازی گوشی هم میشه با ۲۱۰ میلیون کاربر یکی از نرم افزار های خوب  برای مققابله با بد افزار ها می باشد.برنامه‌های پس‌زمینه، حافظه رم، فایل‌های به درد نخور (کش) و مصرف باتری دستگاه اندرویدی شما را بهینه‌سازی کرده و همزمان از دستگاه شما در برابر ویروس‌ها و تروجان‌ها محافظت می‌کند.

ادامه + دانلود

نرم افزار امنیتی AntiVirus PRO Android Security v5.3.0.10 اندروید

Antivirus Pro یک نرم افزار امنیتی قوی و سریع برای سیستم عامل اندروید است.با این نرم افزار Antivirus Pro امنیت گوشی شما افزایش پیدا خواهد کرد.این نرم افزار Antivirus Pro گوشی و تبلت شما را از هر گونه ویروس , کرم ها , جاسوس ها و … حفاظت می نماید.

ادامه + دانلود

نرم افزار آنتی ویروس Antivirus 2016 Premium v1.0 اندروید

Antivirus Premium آنتی ویروس جدید و قوی برای جلوگیری از ویروس‌ها، جاسوس‌افزارها و بدافزارها از موبایل و تبلت اندرویدی شما حفظ می نماید. این Antivirus Premium آنتی ویروس فایل مخرب و ویرو سها رو در موبایل شما شناسایی می کند و از بین می برد. این Antivirus Premium آنتی ویروس در هنگام نصب و دانلود نرم افزاری ان را اسکن کرده و از سالم بودن و بی خطر بودن ان خیالتان را  راحت میکند.

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.