آب و هوا

Weather Nature 3D Full 3.9.0 هواشناس قدرتمند اندروید

Weather Nature 3D Full Unlocked عنوان یک اپلیکیشن هواشناسی سه بعدی، قدرتمند و گرافیکی مخصوص اندروید می باشد که توسط MobileRise منتشر شده است. این برنامه با پشتیبانی از چهار ایستگاه هواشناسی مختلف اطلاعاتی بسیار کامل و جامع را در اختیار کاربرانش قرار می دهد. بر خلاف بسیاری از ابزار های مشابه اپ فوق پیش بینی هایی از 5 تا 7 روز آینده را ارائه می دهد که می توان آن را در نوع خود بی نظیر دانست. اگر نیازمند اطلاعاتی بسیار دقیق تر هستید، پیش بینی های ساعتی را مشاهده کنید تا هیچ گونه مشکلی برای فعالیت هایتان ایجاد نشود. علاوه بر این بسیاری از مناطق مختلف جهان تحت پشتیبانی این نرم افزار است و هیچ محدودیتی در مشاهده اطلاعات مکان های مختلف وجود ندارد.

ادامه + دانلود

wetter com Weather and Radar Full 2.29.2 هواشناسی دقیق و پر امکانات اندروید!

wetter com  Weather and Radar Full Unlocked عنوان یک اپلیکیشن هواشناسی دقیق و پر امکانات اندروید می باشد که توسط wetter.com GmbH منتشر شده است. تنها کافیست این نرم افزار را دریافت نموده و در هر لحظه ای به شرایط فعلی آب و هوای منطقه خود دسترسی داشته باشید. برای مشخص کردن موقعیت فعلی تان نیازی به جست و جو های وقت گیر و کسل کننده نیست و تنها با روشن کردن جی پی اس مکان شما به راحتی شناسایی می شود. سیستم پیش بینی هفتگی موجود اجازه خواهد داد تا با دقتی بالا شرایط جوی را تا هفت روز آینده مشاهده نموده و فعالیت های خود را برنامه ریزی کنید. علاوه بر این یک دوربین زنده نمایش دهنده آب و هوا در نقاط مختلف جهان، در دسترس شما قرار دارد که خواهید توانست ویدئو هایی زیبا از شرایط جوی را در سراسر جهان مشاهده نمایید.

ادامه + دانلود

Weather Live Pro 1.9 هواشناسی دقیق و هوشمند اندروید

Weather Live Pro – هواشناسی زنده حرفه ای عنوان یک اپلیکیشن دقیق و هوشمند برای پیش بینی شرایط آب و هوا مخصوص اندروید می باشد که توسط تیم Innovative Team توسعه و در مارکت بزرگ گوگل پلی منتشر شده است. برنامه فوق با دریافت اطلاعات از یک منبع بی عیب و نقص به کاربرانش کمک می کند تا در هر زمانی از شرایط جوی مطلع شوند و هر گونه فعالیتی را مطابق با آن برنامه ریزی نمایند. تمامی پیش بینی های این نرم افزار به صورت هفتگی و روزانه می باشد که یک چشم انداز را از روز های آینده به نمایش می گذارد. شاخص UV، دمای هوا، میزان رطوبت و … تنها جزئی از اطلاعات نمایشی توسط این استارت اپ می باشند. بهتر است این نرم افزار فوق العاده را از دست ندهید و برای دریافتش با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

ادامه + دانلود

RAIN RADAR PRO – Animated Weather Forecasts & Maps 1.4 رادار دقیق هواشناسی مخصوص دستگاه های اندروید!

RAIN RADAR PRO – Animated Weather Forecasts & Maps عنوان یک برنامه رادار هواشناسی دقیق و قدرتمند مخصوص اندروید می باشد که توسط Weather Now توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. سیستم هوشمند و متمرکز شده بر رادار در این نرم افزار اطلاعاتی دقیق را در اختیار کاربران قرار می دهد ؛ به گونه ای که کاربر علاوه بر دریافت اطلاعات می تواند آن ها را در قالب انیمیشن هایی زیبا مشاهده کرده و بداند که در هر لحظه ای شرایط جوی به چه صورتی است.

ادامه + دانلود

Overdrop Pro – Animated Weather & Widgets 1.5.1 هواشناسی شیک و زیبا مخصوص اندروید !

Overdrop Pro – Animated Weather & Widgets عنوان یک اپلیکیشن هواشناسی شیک و زیبا اندروید می باشد که توسط 39ninety منتشر شده است. برنامه فوق با پشتیبانی از یک منبع فوق العاده دقیق و داشتن تصاویر متحرک تجربه ای جدید را در این زمینه به کاربرانش انتقال می دهد. پیش بینی های هفت روزه را شاید بتوان جزو بهترین قابلیت های موجود در این استارت اپ دانست به گونه ای که از دقت بالایی برخوردار هستند و جزئیات بالایی را به نمایش می گذارند. فشار و دمای هوا، میزان پوشش ابر، رطوبت، شاخص UV و … تنها قسمتی از اطلاعاتی هستند که این برنامه در اختیارتان قرار می دهد. بهتر است این استارت اپ فوق العاده را از دست ندهید و برای دریافتش با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

ادامه + دانلود

Accurate Weather Report Pro 16.6.0.50022 هشدار و اطلاعات آب و هوایی مخصوص اندروید!

Accurate Weather Report Pro عنوان یک اپلیکیشن هشدار و اطلاعات آب و هوایی می باشد که توسط Amber Mobile Limited برای اندروید توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. این نرم افزار با پشتیبانی از قابلیت های گوناگون اش کمک می کند تا در هر زمانی به اطلاعاتی نظیر دمای هوا، سرعت باد، میزان رطوبت و … دسترسی داشته باشید. پیش از شروع فعالیت های مهم خود به بخش پیش بینی های هفت روزه بروید و شرایط جوی را در هفته پیش رو مورد بررسی قرار دهید و در صورت مناسب بودن شرایط اقدام به انجام کار های تان کنید. یک سیستم هوشمند در این استارت اپ گنجانده شده است که در صورت نزدیک شدن هر گونه طوفان و یا توده بارش زا خطرناک، به سرعت هشدار می دهد تا شرایط مناسب را برای مقابله با آب و هوای پیش روی خود فراهم سازید. استفاده از ویجت ها را فراموش نکنید و بدون اجرا اپ فوق به اطلاعات مورد نظرتان دست پیدا کنید.

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.