تقویت سرعت ویندوز System Speed Booster 2.9.2.6

دیدگاه: 0
نویسنده: mehdi .
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۹

نرم افزار System Speed Booster قابلیتی دارد که هیچ کدام از نرم افزار های مشابه آن ندارند. و آن هم انجام منظم و اتوماتیک بهینه سازی ویندوز است.

در همه نرم افزار هایی که ویندوز را تقویت و بهینه سازی می کنند و باعث افزایش سرعت ویندوز می شوند، شما باید هر زمان که احتیاج داشتید به صورت دستی نرم افزار را اجرا کنید و عملیات بهینه سازی را انجام دهید. اما نرم افزار System Speed Booster می تواند به صورت دائمی در حافظه ویندوز شما مستقر شود و تمام حرکات سیستم را تحت نظر بگیرد. هر جا که لازم باشد این نرم افزار وارد عمل شده و جلوی اتلاف منابع سیستم را می گیرد و کاری می کند تا کامپیوتر شما همیشه در بهترین حالت راندمان کاری قرار داشته باشد.

 

اساس کار نرم افزار System Speed Booster ، مرتب سازی رجیستری ویندوز است. حتما میدانید که تقریبا تمام تنظیمات مربوط به ویندوز و نرم افزارهای نصب شده، در رجیستری ویندوز قرار دارند. این نرم افزار رجیستری ویندوز را تحت نظر می گیرد. کلید های اضافه و تنظیماتی که دیگر کاربردی ندارند را حذف می کند، تنظیمات فعلی را بهینه سازی می کند و کد های اشتباه را اصلاح می کند. این کارها در مجموع باعث کوچک شدن رجیستری و افزایش سرعت دسترسی ویندوز به آن می شود.

اطلاعات فایل
  • فرمت : rar
  • حجم فایل : 4 مگابایت
  • پسورد: bia2software.ir
 

باکس دانلود
پسورد: bia2software.ir

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

صفحه اینستاگرام