اطلاع از نسخه جدید برنامه های نصب شده Software Informer 1.2

دیدگاه: 0
نویسنده: mehdi .
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۹

آیا دوست دارید به محض انتشار نسخه جدید یک نرم افزار از آن باخبر شوید؟

 

هرکدام از ما ده ها نرم افزار مختلف بر روی ویندوز خود نصب کرده ایم. بسیاری از آنها نرم افزارهای محبوب و پرکاربرد ما هستند که همیشه با آنها سروکار داریم. و چه بهتر که همیشه جدیدترین ورژن آنها را بر روی ویندوز خود داشته باشیم.

اما اطلاع از به روز رسانی تمام نرم افزارها کار بسیار سختی است. باید به سایت تک تک آنها سر بزنیم و ببینیم که آیا نسخه جدیدی منتشر شده است یا خیر.

البته بعضی از نرم افزارها امکان Check for Update دارند که بلافاصله بعد از انتشار یک نسخه جدید کاربر را مطلع میکنند. اما این قابلیت در همه نرم افزارها وجود ندارد.

جستجوی سایت های دانلود برای اطلاع از نسخه های جدید هم کار دشوار و زمان گیری است.

 

در این مطلب، نرم افزاری به شما معرفی میکنیم که به راحتی میتواند شما را از جدیدترین نسخه از نرم افزارها مطلع کند.

 

نرم افزار Software Informer قادر است تا سیستم شما را اسکن کرده و لیست تمام نرم افزارها و بازی های نصب شده را کنترل کند. سپس از طریق بانک اطلاعاتی خود (به صورت آنلاین) آخرین ورژن از هر نرم افزار را دریافت کرده و اگر جدیدتر از نسخه نصب شده در سیستم شما باشد، به شما اطلاع خواهد داد.

 

کافیست تا نرم افزار Software Informer را نصب و اجرا کنید. سپس این نرم افزار لیستی از برنامه های نصب شده در سیستم به همراه ورژن آنها را نمایش میدهد. و اگر نسخه جدیدی برای هر نرم افزار منتشر شده باشد به شما اطلاع خواهد داد.

 

اگر فقط میخواهید از آپدیت چند نرم افزار خاص با خبر شوید، میتوانید آنها را در این نرم افزار تیک بزنید تا فقط در مورد آن نرم افزارهای خاص به شما اطلاع رسانی کند.

اطلاعات فایل
  • فرمت : rar
  • حجم فایل : 3 مگابایت
  • پسورد: bia2software.ir
 

باکس دانلود
پسورد: bia2software.ir

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

صفحه اینستاگرام