Sattva – Meditation App 7.2‏ اپلیکیشن جامع و کامل مدیتیشن مخصوص اندروید

دیدگاه: 0
نویسنده: android .
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۴۰۰

دنیای امروز دنیای سرعت، شلوغی، خستگی و سردرگمی است. انسان های زیادی در دنیای امروز به صورت روزانه زیر فشار انواع استرس ها و اضظراب ها قرار دارند که باعت به وجود آمدن انواع مشکلات جسمی و روحی در آن ها می شود. زندگی در دنیای امروز به لحاظ امکانات متنوع بسیار آسان تر از گذشته شده اما به همان اندازه نیز انسان ها را با مشکلات بیشتری رو به رو کرده است.

گذشتگان ما از هزاران سال پیش، از روشی برای رسیدن به آرامش درونی استفاده می کردند که امروزه ما آن را با نام مدیتیشن می شناسیم، مدیتیشن حالتی است که در آن شخص انتخاب می کند که ذهن خود را از تمامی شلوغی ها، اضطراب ها و افکار مختلف رها کند و به این ترتیب به آرامش درونی برسد. اگر شما نیز به چنین آرامشی احتیاج دارید، برنامه ای که امروز معرفی می کنیم را نصب کنید.

Sattva – Meditation App

 

عنوان یک اپلیکیشن کامل و جامع برای مدیتیشن، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Sattva.Life توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

در این اپلیکیشن می توانید با آموزه های شری شری روی شانکار همراه شده و با روش او به مدیتیشن بپردازید، او یک معلم معنوی است که میلیون ها نفر در سراسر جهان به روش او مدیتیشن می کنند.

این برنامه شامل انواع موسیقی های مقدس و آرامش بخش است که می تواند فضایی روحانی و معنوی برای شما ایجاد کند.

اگر تجربه مدیتیشن ندارید، این برنامه با یک جلسه مدیتیشن ۶ دقیقه ای، کار را شروع کرده و به صورت منظم برای اجرای جلسات بعدی به شما یادآوری می کند.

در این برنامه بیش از ۱۰۰ نوع مدیتیشن مختلف وجود دارد که می توانید به صورت گام به گام آن ها را پشت سر گذاشته و به سطوح بالاتری از مدیتیشن برسید. در نسخه آخر این برنامه قسمتی با عنوان Meditative Wisdom نیز اضافه شده است

که در آن می توانید آموزه های شری شری روی شانکار را ببینید و بشنوید.

اطلاعات فایل
  • فرمت : APK
  • حجم فایل : 34 مگابایت
  • پسورد: bia2software.ir
باکس دانلود
پسورد: bia2software.ir

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

صفحه اینستاگرام