مدیریت موبایل و تبلت سامسونگ، نسخه ساده (برای ویندوز) Samsung Kies Mini 1.0.0.11011-4 Windows

دیدگاه: 0
نویسنده: mehdi .
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۹

سامسونگ نرم‌افزاری تحت نام “Kies” را جهت اتصال تلفن همراه به کامپیوتر تولید و منتشر کرده است که کاربران گوشی‌ها و تبلت‌های سامسونگ از آن می‌توانند برای مدیریت و انتقال فایل‌های مختلف همچون ویدئو، عکس‌، موسیقی و … استفاده کنند.

در این پست، نسخه “Mini” این برنامه را قرار داده‌ایم و تفاوت آن نسبت به نسخه اصلی پشتیبانی کردن از بعضی گوشی‌های سامسونگ (Vibrant, Captivate Infuse) می‌باشد. در حالی که نسخه کامل آن، تقریبا از تمامی گوشی های سامسونگ پشتیبانی می‌کند.

اتصال با استفاده از این نرم‌افزار به دو طریق با سیم و بدون سیم امکان‌پذیر می‌باشد. توصیه شده است قبل استفاده از این برنامه، گوشی خود را به طور کامل شارژ کنید تا در حین انجام عملیات بروزرسانی سیستم‌عامل توسط این برنامه، آسیبی متوجه گوشی نشود.

“Samsung Kies Mini” امکان انتقال فایل‌های مختلف، قابلیت ایجاد لیست پخش، بروزرسانی کردن نسخه سیستم‌عامل گوشی، دسته‌بندی و مرور اپلیکیشن‌های گوشی و… را نیز فراهم ساخته است.

همچنین امکان بک‌آپ‌گیری از اطلاعات گوشی نیز وجود دارد. بنابراین با اگر اطلاعات مهمی دارید، می‌توانید با استفاده از این برنامه از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

اطلاعات فایل
  • فرمت : rar
  • حجم فایل : 40 مگابایت
  • پسورد: bia2software.ir
 

باکس دانلود
پسورد: bia2software.ir

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

صفحه اینستاگرام