آرشیوهای برچسب: یادداشت برداری کردن

Onall Notes (No Ads) 1.1.0 یادداشت برداری سریع و ساده اندروید

Onall Notes (No Ads) عنوان یک اپلیکیشن یادداشت برداری سریع و ساده اندروید می باشد که توسط Onall Apps توسعه و منتشر شده است. برنامه فوق با بهره مندی از یک سیستم هوشمند کمک می کند تا در هر زمانی به سرعت یادداشت های خود را ایجاد و ذخیره نمایید. اگر مطالب مهمی را ذخیره کرده اید می توانید زنگ هشدار مخصوص به یادداشت را فعال کنید تا درست در زمان دلخواه تان انجام وظایف یادآوری شود. دو حالت مختلف یادداشت در اختیار هر کسی قرار دارد که در حالت اول می توانید به کمک کیبورد اسمارت فون و در حالت دوم به وسیله دست خط شخصی متن ها را ذخیره سازید. برای استفاده از این استارت اپ هیچ نیازی به اینترنت نیست و همه چیز به صورت آفلاین ذخیره می شود.

ادامه + دانلود

SecretNote 1.2.9 یادداشت برداری امن مخصوص اندروید!

SecretNote عنوان یک اپلیکیشن یادداشت برداری امن و مینیمالیستی اندروید می باشد که توسط raftls dev توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه به کاربرانش اجازه می دهد تا به دور از هر گونه تهدیدی به راحتی متن های خود را در قالب یادداشت هایی ایجاد کنید و از آن ها نگهداری نمایند. همان طور که از عنوان پست نیز مشخص است از دیگر ویژگی های این اپ نوت برداری می توان به ساده بودن محیطش اشاره نمود که اجازه می دهد حتی مبتدی ترین کاربران نیز از آن بهره مند شوند. برای دسترسی به یادداشت های ذخیره شده نیاز به اثر انگشت است و با بهره مندی از بارکد های امن کیو آر قادر به انتقال اطلاعات تان به دستگاهی دیگر خواهید بود.

ادامه + دانلود

Memorix Notes + Checklists 8.0.8 یادداشت برداری و یادآور پر کاربرد اندروید

Memorix Notes + Checklists عنوان یک اپلیکیشن یادداشت برداری و یادآور پر کاربرد اندروید می باشد که توسط Robert Brandner منتشر شده است. این نرم افزار به کاربرانش اجازه می دهد تا بدون نیاز به طی کردن مراحل پیچیده یادداشت ها و یا چک لیست های اختصاصی خود را به سرعت ایجاد نمایند. برای افزایش هر چه بیشتر جزئیات یادداشت های تان، تصاویر خود را به آن ها پیوست کرده و با رنگ های مختلف آن ها را سازماندهی کنید. سیستم کشیدن و رها کردن کمک می کند تا بدون هیچ گونه سختی یادداشت های خود را بر اساس اولیت به اول صفحه بیاورید و در هر زمانی یک دسترسی سریع را تجربه نمایید. علاوه بر این گزینه یادآور هوشمند از هر گونه فراموشی فعالیت های تان جلوگیری نموده و کمک می کند تا هر فعالیتی را درست در زمان معین اش به پایان برسانید.

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.