آرشیوهای برچسب: مدیریت و نظارت بر شبکه

مدیریت و نظارت بر شبکه Advanced Host Monitor Enterprise 10.64 Windows

مدیر یک شبکه باید همیشه از سرور و ارتباطات شبکه مراقبت کرده و آن ها را چک نماید. نرم افزار Advanced Host Monitor Enterprise یکی از بهترین ابزارها برای مدیر یک شبکه میباشد.

 

نرم افزار Advanced Host Monitor Enterprise برای مدیریت و کنترل در دسترس بودن و سرعت سرور میباشد که در مورد قطعی و خطاهای سرور به مدیر هشدار میدهد و یا به صورت مستقل برای اصلاح مشکل به وجود آمده تلاش میکند. توسط این نرم افزار مدیران شبکه قادر به نظارت سیستم های ارائه دهنده خدمات در شبکه و کامپیوترهای میزبان میباشند.

ادامه + دانلود

EasyNetMonitor 2.7.0.2 مدیریت و نظارت بر شبکه

EasyNetMonitor نام نرم افزاری کم‌حجم و کاربردی به منظور مدیریت و نظارت بر شبکه‌های کامپیوتری است. کاربران و یا مدیران شبکه، با نصب و راه‌اندازی این نرم افزار می‌توانند شبکه محلی خود را زیر نظر گرفته و همواره وضعیت در دسترس بودن آن را مورد سنجش قرار دهند. علاوه بر این، کاربران می‌توانند لیستی از وب‌سایت‌های مورد علاقه خود را نیز در این برنامه وارد کنند تا با نمایش چراغ‌های رنگی، وضعیت آنان به طور زنده مشخص گردد.

ادامه + دانلود

Axence netTools 5.0.1.28533 مدیریت و نظارت بر شبکه

Axence netTools نام یک محصول نرم افزار جدید، رایگان و قدرتمند در زمینه مدیریت و نظارت بر شبکه است که مدیران آی‌تی (IT) می‌توانند آن را در زمینه نیازهای مختلف خود مورد استفاده قرار دهند. به کمک این ابزار، شما می‌توانید عملکرد سرورها و روند در دسترس بودن آن‌ها را در ساعات مختلف شبانه‌روز مورد بررسی قرار داده و در صورت وقوع مشکل یا اختلال در عملکرد هریک، سریعا تصمیم مناسب را اتخاد کنید. این برنامه، شامل 4 ابزار مختلف و پرکاربرد برای مدیران شبکه است که به کمک آن بتوانید وضعیت ارسال و دریافت بسته‌ها در شبکه را مورد آزمون قرار داده و با پینگ گرفتن از مقاصد، در دسترس بودن سرورها را در هر لحظه مورد بررسی قرار دهید.

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.