آرشیوهای برچسب: قفل کردن سیستم

Predator Free v3.2.0.286 قفل کردن رایانه

Predator Free نرم افزار ساده ای می باشد که وقتی که شما برای مدت مشخص شده ای دور از کامپیوتر خود باشید این برنامه به طور خودکار ویندوز را قفل می کند تا از سوءاستفاده های احتمالی دیگر کاربران جلوگیری شود. این برنامه می تواند توسط یک درایو فلش نیز مورد استفاده گیرد و به صورت پرتابل در هر جایی به کارتان آید.

ادامه + دانلود

9Locker 2.0.0 قفل کردن کامپیوتر با پترن

9Locker نام نرم افزاری جدید جهت قفل کردن کامپیوتر با الگوی پترن است. اگر شما هم از کاربران گوشی ها و تبلت های اندرویدی باشید ، احتمالا با شیوه قفل های لاک اسکرین آنان آشنایی دارید ؛ یه صفحه جذاب و دوست داشتنی که از 9 خانه کوچک تشکیل شده و برای گشودن قفل آن می بایست پترن تعریف شده را رسم کنید. 9Locker به شما این امکان را می دهد که کامپیوتر خود را درست همانند گوشی یا تبلت اندرویدی تان قفل کنید ! تصور کنید که از این پس هیچ کاربر دیگری نتواند با قفل قدرتمند مبتنی بر الگوی پترن ، از لاک اسکرین کامپیوتر شما عبور کند.

ادامه + دانلود

KeyLock 1.4.2 Final قفل کردن کامپیوتر با فلش مموری

KeyLock نام نرم افزاری جهت قفل کردن کامپیوتر ، با استفاده از فلش مموری است. امروزه روش های متعددی برای قفل کردن کامپیوتر وجود دارد ، یکی از معمول ترین روش های ورود امنیتی به سیستم عامل ویندوز ، استفاده از رمزهای عبور پیش فرض در کنترل پنل سیستم عامل ویندوز است. در چنین حالتی ، هر کاربری با دانستن رمز عبور تعین شده توسط شما ، که هیچ کاربری جز خودتان نتواند سیستم را قفل گشایی کند ! نرم افزار فوق العاده قدرتمند KeyLock ، سیستم شما را با فلش مموری تان قفل می کند تا بدون ورود این حافظه به پورت USB ، تمامی فعالیت ها از جمله حرکت کردن ماوس ، دست یابی به دسکتاپ و یا تسک منیجر به طور کامل غیرممکن باشد !

ادامه + دانلود

USB Raptor 0.14.77 قفل کردن کامپیوتر با USB

USB Raptor نام نرم افزاری امنیتی و بسیار ایده آل جهت قفل گذاری بر روی کامپیوتر با استفاده از یک فلش دیسک است. از آنجا که همواره امکان هک شدن پسورد های حروف و عددی وجود دارد ، چطور است که یک بار برای آخرین بار راه حل شخت افزاری را امتحان کنید؟ USB Raptor نرم افزاری است که می تواند کامپیوتر شما را به صورت مبتنی بر فلش دیسک قفل کرده و یا قفل آن را باز کند ! اگر تا به حال با پکیج های نرم افزاری عظیم و حرفه ای کار کرده باشید ، به احتمال فراوان با دانگل های آنلاکر USB آنان نیز آشنایی دارید. در واقع نرم افزار USB Raptor با استفاده از همین روند ، قصد دارد امنیت سیستم شما را تضمین نماید.

ادامه + دانلود

Transparent Screen Lock Pro 6.17 قفل نامرئی سیستم

Transparent Screen Lock Pro نام نرم افزاری است که به وسیله آن می‌توانید سیستم رایانه‌ای خود را به صورت نامرئی قفل کنید؛ به‌گونه‌ای که در اولین نگاه، به هیچ عنوان نتوان متوجه این موضوع شد. استفاده از این برنامه، مختص کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات (IT)، برای پیش‌نمایش یک محصول نرم افزاری و یا دموی وب‌سایت است. بارها پیش آمده که در نمایش دموی یک محصول نرم افزاری در نمایشگاه‌های مخصوص، بازدیدکنندگان با کمی کنجکاوی به بخش‌های مختلفی از سیستم سرک می‌کشند. راهکاری که در مواجهه با این سناریو برایتان در نظر داریم، این است که با استفاده از نرم افزار قفل نامرئی، سیستم خود را به گونه‌ای قفل کنید که بتواند دموی محصول مورد نظرتان را نمایش داده و در عین حال از امکان کار با سیستم به طور کامل جلوگیری کند.

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.