آرشیوهای برچسب: قطب نمای اندروید

Geo Compass Pro v1.0 قطب نمای جئو اندروید

Geo Compass Pro بهترین برنامه برای مکان‌یابی است. با استفاده از حسگرهای دستگاه شما مانند شتاب‌شتج و مغناطیس‌سنج، این برنامه می‌تواند شمال مغناطیسی را با دقت بالا محاسبه نماید. از طریق اندازه‌گیری شمال مغناطیسی و پس از بدست آوردن مکان، این برنامه جهت دقیق شمال را به شما نشان می‌دهد. برای دستگاه‌های دارای GPS، این برنامه می‌تواند سرعت و جهت سفر را نشان دهد. همچنین به شما امکان می‌دهد از طریق اس‌ام‌اس، ایمیل یا برنامه‌های متنی نصب شده بر روی دستگاهتان، با دوستان و خانواده خود مکان را به اشتراک بگذارید.

ادامه + دانلود

تبدیل گوشی به قطب نما Compass Level & GPS 2.4.10 build 230

Compass Level & GPS یک برنامه قطب‌نمای قدرتمند برای انواع دستگاه‌های اندرویدی است که به وسیله آن می‌توانید از قطب‌نمای داخلی، تراز و ابزار جی پی اس در یک صفحه استفاده کنید. این برنامه برای کسانی که علاقه‌مند به ساخت و ساز وسایل هستند بسیار مناسب می‌باشد. ابزارهای ارائه شده در این برنامه بسیار دقیق هستند.

ادامه + دانلود

Digital Field Compass Plus v1.1.9 قطب نمای اندروید

Digital Field Compass Plus نام یک قطب نمای پیشرفته و حرفه ای برای دیوایس های اندرویدی بوده که می توانید آن را بر روی گوشی اندرویدی خود نصب نمایید . محیط کاربری این برنامه بسیار ساده و دوست داشتنی بوده و جای هیچ شکی نیست که مجذوب آن خواهید شد . قابل توجه است که این قطب نما جهت های جغرافیایی را برای شما تنظیم می کند . اگز دوست دارید مسیر حرکت خود را دنبال نموده و یا آن را پیدا کنید پیشنهاد می کنیم که به هیچ عنوان این ابزار کاربردی را از دست ندهید . و در نهایت لازم به ذکر است که این برنامه بدون هیچ گونه تبلیغ اضافه ای عرضه شده است .

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.