آرشیوهای برچسب: فایروال اندروید

NoRoot Data Firewall 3.6.1 فایروال دیتا اندروید

NoRoot Data Firewall کنترل اجازه دسترسی هر برنامه ای را به شبکه موبایل یا شبکه وای فای را محدود کرده وآن را قطع می کند. شما می توانید داده های مربوط به هر اپلیکیشن را تجزیه و تحلیل نموده و سپس اجازه اتصال به شبکه اینترنت را متوقف نمایید. برنامه پس از نصب به صورت کاملا خودکار راه اندازی و اجرا خواهد شد. رابط کاربری این نرم افزار بسیار زیبا و شیک عرضه گردیده است. این برنامه به صورت کامل با سیستم عامل اندروید 5.0 سازگار می باشد . در واقع شما با نصب این نرم افزار بر روی گوشی می توانید جلوی دسترسی برخی اپلیکیشن ها به اینترنت را بگیرید.

ادامه + دانلود

LightningWall Donate v3.9.2 فایروال برای اندروید

نرم افزار LightningWall Donate فایروال مخصوص اپلیکیشن های نصب شده است . این برنامه از تمامی اتصالات خروجی و ورودی داده ها محافظت نموده و اجازه نمی دهد برنامه های مخرب وارد گوشی شما شوند . شما می توانید ارتباط خود را تعیین کرده و سپس شبکه اینترنت خود را کنترل نمایید . به عنوان مثال این امکان را خواهید داشت تا اتصالات برخی اپلیکیشن ها را به اینترنت متوقف نموده و مصرف اینترنت خانگی خود را تا حد قابل توجهی کاهش دهید . بر روی مصرف اینترنت خود مدیریت داشته باشید و اجازه ندهید برنامه های اضافه حجم شما را بپرانند . و در نهایت لازم به ذکر است که این برنامه از یک Tasker قدرتمند نیز پشتیبانی می نماید .

ادامه + دانلود

NoRoot Firewall 4.0.2 اپلیکیشن فایروال بدون نیاز به دسترسی روت مخصوص اندروید

NoRoot Firewall عنوان یک فایروال قدرتمند بدون نیاز به داشتن دسترسی روت، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Grey Shirts توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه عنوان تمامی برنامه هایی که دسترسی به اینترنت می خواهند را لیست می کند و شما می توانید دسترسی برنامه مورد نظر خود را به وای فای، شبکه موبایل یا هر دو قطع نمایید. برای این که بتوانید راحت تر برنامه مورد نظر خود را پیدا کنید می توانید آن ها را Host name/domain name فیلتر کنید. کار با این برنامه بسیار آسان است و نیاز به دانش خاصی ندارد. اگر دستگاه شما روت نشده است ولی می خواهید که روی اتصال برنامه ها به اینترنت کنترل داشته باشید و از این طریق از مصرف شدن حجم اینترنت و در خطر افتادن حریم خصوصی خود جلوگیری کنید، نصب این برنامه را به شما توصیه می کنیم.

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.