آرشیوهای برچسب: روشن نگه داشتن صفحه نمایش اندروید

Jit Screen On v2.1 روشن نگه داشتن صفحه نمایش اندروید

Jit Screen On یک مود جالب برای Xposed است که به شما امکان می‌دهد برنامه‌هایی را انتخاب کنید تا در زمان‌هایی که آن برنامه‌ها در حال اجرا در پیش‌زمینه هستند، صفحه نمایش روشن باقی بماند. همچنین می‌توانید یک بار برای برنامه‌ای که در حال اجرا است از طریق اعلان مستقیماً روشن ماندن صفحه نمایش را فعال کنید. این کار بر روی تنظیمات شما تأثیری نداشته و می‌تواند در تنظیمات برنامه غیر فعال شود.

ادامه + دانلود

Stay Alive! Keep screen awake v2.1.0.0 روشن نگه داشتن صفحه نمایش اندروید

Stay Alive! Keep screen awake این امکان را برای شما فراهم می کند تا صفحه نمایش دستگاه اندرویدی خود را همیشه روشن نگاه دارید ! به عنوان مثال این امکان را خواهید داشت تا صفحه نمایش گوشی را هنگام استفاده از برنامه جی پی اس و یا پخش فیلم و تصاویر به صورت خودکار روشن نگاه دارید . این اپلیکیشن می تواند در برخی مواقع کاربردی باشد . همچنین لازم به ذکر است که رابط کاربری این برنامه فوق العاده زیبا می باشد .

ادامه + دانلود

Keep Screen On 1.6 روشن نگه داشتن صفحه نمایش اندروید !

تمامی ما در طول روز ساعت ها وقت خود را صرف کار با دستگاه هوشمند اندرویدی خود می کنیم ؛ این فعالیت های روزانه بنا بر نیاز های هر کسی می تواند متفاوت باشد؛ برخی از کاربران این زمان را به مرور شبکه های اجتماعی و برخی دیگر نیز آن را صرف خواندن مقالات و مطالب موجود در سایت ها می کنند. علاوه بر این همان طور که خود می دانید سیستم موجود در اندروید به گونه ای است که برای ذخیره سازی نیرو پس از مدت زمانی خاص صفحه نمایش را خاموش می کند و این مسئله گاه بسیار آزار دهنده است به خصوص در زمان های مطالعه مطالب و کتاب های الکترونیکی! برای برطرف سازی این مسئله دو راه مختلف موجود می باشد که اولین مورد آن تنظیمات خود اسمارت فون است که در میان آن ها گزینه ای برای روشن ماندن مداوم نمایشگر دیده نمی شود و راه دوم نیز استفاده از ابزار های مخصوص اندرویدی است که در این زمینه توسعه و منتشر شده اند.

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.