آرشیوهای برچسب: دفتر یادداشت

دفترچه یادداشت QOwnNotes 17.07.2 Windows

اگر کار شما شامل استفاده طولانی از کامپیوتر است، تمرکز بر روی کار می تواند باعث فراموش کردن اطلاعات دیگر شود. در این وضعیت می توانید به راه حل های نرم افزاری تخصصی مانند QOwnNotes بپردازید که می تواند به شما کمک کند لیست های انجام شده و یا یادداشت های خود را ایجاد کنید، به این ترتیب به یادگیری جزییات ضروری کمک می کند.

ادامه + دانلود

My tree notes (notepad) 8.1 دفترچه یادداشت درختی اندروید

My tree notes (notepad) Ad-Free عنوان یک اپلیکیشن دفترچه یادداشت درختی اندروید می باشد که توسط iPRG Team منتشر شده است. ساختار درخت گونه موجود در این نرم افزار کمک می کند تا در هر زمانی یادداشت های دلخواه تان را ایجاد کنید و آن ها را به گونه ای خاص دسته بندی نمایید. شاخه های جدید را ایجاد کرده و بدون اینکه تغییری در داده ها به وجود آید اطلاعات را به زیر شاخه های دیگر منتقل سازید. برای داشتن یک دید و درک بهتر از یادداشت هایتان می توانید رنگ و پس زمینه آن ها را تغییر دهید و میزان اهمیت را از این طریق بسنجید. علاوه بر این سیستم هوشمند موجود کمک می کند تا برای افزایش هر چه بیشتر جزئیات تصاویری را از گالری فراخوانی کنید و آن ها را به یادداشت های تان اضافه کنید. اگر نگران حریم خصوصی خود هستید، یک رمز عبور را انتخاب کنید و با قرار دادنش بر روی برنامه مطمئن باشید که هیچ کس به اطلاعات شخصی شما دسترسی نخواهد داشت.

ادامه + دانلود

Notepad Notes Premium 2.2.3 دفترچه یادداشت پر امکانات و حرفه ای اندروید !

Notepad Notes Premium عنوان یک دفترچه یادداشت پر امکانات و حرفه ای برای اندروید می باشد که توسط HLCSDev توسعه و در مارکت بزرگ گوگل پلی به صورت رایگان همراه با پرداخت های درون شبکه منتشر شده است و قصد معرفی نسخه پرمیوم و کامل ان را حضور شما دوستان همیشگی داریم. با داشتن Notepad Notes برروی دستگاه تان، به راحتی هر چه تمام تر در محیطی ساده و به دور از هر گونه گزینه پیچیده ای یادداشت های خود را بدون محدودیت ایجاد و ذخیرشان کنید. مهم نیست در طول روز چند نوت مختلف را ایجاد می کنید زیرا دیتابیس عظیم برنامه و سیستم های مدیریتی موجود دسترسی به آن ها را در ساده و سریع ترین شکل ممکن فراهم می کند. با بررسی ویژگی های نوت پد نوت شاید یکی از برترین قابلیت هایش را بتوان سیستم پوشه بندی موجود عنوان کرد؛ به صورتی که با ایجاد پوشه های متعدد هر کدام از یادداشت ها را در پوشه مربوط به آن قرار می دهید و علاوه دسته بندی به صورت خودکار از آشفتگی محیط برنامه نیز جلوگیری می شود. هم چنین برای حفظ حریم خصوصی خود نیازی به نگرانی نیست و تنها کافیست پین کد دلخواهتان را بر روی هر کدام از یادداشت های موجود قرار دهید.

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.