آرشیوهای برچسب: تغییر رنگ فولدرها در ویندوز

Folder Colorizer 1.4.6 تغییر رنگ فولدرها در ویندوز

Folder Colorizer به شما این توانایی را می‌دهد که رنگ فولدرها را در سیستم‌عامل ویندوز، مطابق با سلیقه خودتان تغییر دهید. همانطور که می‌دانید، فولدرها بنابر سنت دیرینه‌ی سیستم‌عامل ویندوز، به صورت استاندارد زرد رنگ هستند، آیا تا به حال برایتان پیش آمده که بخواهید رنگ آن‌ها را مطابق با سلیقه خودتان تغییر دهید؟ این نرم افزار شما را قادر می‌سازد که رنگ هریک از فولدرهای مورد نظر خود را مطابق با دسته‌بندی‌های مورد علاقه‌تان تغییر داده و سازماندهی آنان را به شکلی منظم و زیبا انجام دهید.

ادامه + دانلود

Folder Painter 1.1 تغییر رنگ فولدرها در ویندوز

Folder Painter نام یک نرم افزار جدید و کاربردی به منظور تغییر رنگ فولدرها در محیط سیستم‌عامل ویندوزاست. بسیاری از کاربران در هنگام جستجوی فولدرهای مهم خود در مواقع اضطراری با مشکل رو به رو هستند. این مسئله از آنجا نشأت می‌گیرد که تمامی فولدرها در ویندوز درقالب پوشه‌هایی زرد رنگ به نمایش درآمده و امکان تغییر دادن رنگ آنان به صورت پیش‌فرض محیا نیست. در واقع کاربران می‌بایست فولدرهای مورد نظر خود را تنها از روی عناوین اختصاص یافته به آن تشخیص دهند. اما در صورتی که شما نیز دوست دارید این روند را تغییر دهید، پیشنهاد می‌کنیم ما را در معرفی برنامه Folder Painter همراهی کنید.

ادامه + دانلود

eRiverSoft FolderHighlight 2.8.1 تغییر رنگ فولدرها در ویندوز

eRiverSoft FolderHighlight نام نرم افزاری کوچک و در عین حال قدرتمند، به منظور تغییر دادن رنگ فولدرها در سیستم‌عامل ویندوز است. همانطور که می‌أانید، تمامی فولدرهای کاربران در سیستم‌عامل ویندوز، در قالب یک پوشه زرد رنگ نمایش داده می‌شوند. اگر شما نیز از این روند تکراری خسته شده و به دنبال ایجاد تنوعی مفید در این زمینه هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم eRiverSoft FolderHighlight را از دست ندهید. به کمک این برنامه، شما می‌توانید با راست کلیک کردن بر روی فولدر دلخواه خود، رنگ مورد نظرتان را انتخاب و سریعا آن را اعمال کنید. با تغییر دادن رنگ فولدرها، می‌توانید بهره‌وری فعالیت‌ها را در ویندوز افزایش دهید و از اتلاف بیهوده وقت جلوگیری کنید.

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.