آرشیوهای برچسب: بهینه سازی و افزایش سرعت ویندوز

بهینه سازی و افزایش سرعت ویندوز Win Utilities v10.44

نرم افزارهای زیادی برای بهینه سازی ویندوز وجود دارند. این نرم افزار ها ایجاد تغییرات و تنظیمات پیچیده در ویندوز را برای کاربران آسان می کنند. مثلا تنظیماتی که نیاز به ویرایش رجیستری دارند، توسط این گونه نرم افزارها به صورت اتوماتیک و تنها با چند کلیک ساده قابل انجام هستند.

ادامه + دانلود

Baidu PC Faster 5.1.3.131061 بهینه سازی و افزایش سرعت ویندوز

Baidu PC Faster نرم افزار بسیار خوب بهینه سازی و افزایش سرعت ویندوز برای سیستم عامل ویندوز است.یک ابزار قدرتمند برای بهینه سازی رجیستری ویندوز میباشد که میتوانید با استفاده از آن ، عملکرد کلی سیستم عاملتان را بسیار بالا ببرید . این نرم افزار با بررسی کامل رجیستری ، شاخه ها و کلید های ناقص و یا آسیب دیده را ترمیم میکند و با این کار ، سرعت و عملکرد ویندوز را به طور چشمگیری افزایش میدهد. برنامه Baidu PC Faster از 8 بخش اصلی تشکیل شده است که بسیار کاربردی و مفید هستند که در ادامه به چند بخش اشاره میشود.

ادامه + دانلود

Abelssoft PC Fresh 20 v6.0 Build 15 بهینه سازی و افزایش سرعت ویندوز ویرایش مورچه

Abelssoft PC Fresh نرم افزاری حرفه ای و کارآمد برای بهینه سازی و ارتقاء کارایی ویندوز سیستم شما می باشد. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید امکانات و قابلیت‌های سیستم خود را به طور کامل مدیریت کنید و آنها را بهینه سازی نمایید. بسیاری از برنامه‏ ها در هنگام راه اندازی ویندوز به صورت خودکار فعال می‏ شوند که بسیاری از آن ها اغلب مورد نیاز نیستند. این نرم افزار لیستی از تمامی نرم افزارهایی که در هنگام راه اندازی ویندوز اجرا می شوند را نمایش داده و به شما امکان انتخاب و غیرفعال کردن اجرای نرم افزارهای غیر ضروری در لحظه راه اندازی ویندوز را می دهد.

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.