آرشیوهای برچسب: اسکرین شات اندروید

Screener v2.2 اسکرین شات اندروید

Screener یک برنامه سفارشی‌سازی است که به شما امکان می‌دهد تصاویر اسکرین‌شاتی که از دستگاه اندرویدی خود گرفته‌اید را در یک چشم به هم زدن در قاب‌ها و تصاویر پس زمینه‌ قرار دهید. با استفاده از آن، برنامه، تصویر پس‌زمینه و یا تصویر صفحه خانگی خود را می‌توانید ساده‌تر از گذشته و بدون نیاز به هیچ‌گونه نرم‌افزار رایانه‌ای به نمایش بگذارید.

ادامه + دانلود

Screen Draw Screenshot Pro v1.0 build 32 ویرایش اسکرین شات اندروید

با استفاده از برنامه Screen Draw Screenshot Pro شما می‌توانید بر روی هر صفحه‌ای نقاشی بکشید. فوراً در دسترس، همیشه و همه‌جا! این برنامه برای ارائه‌ها، ایجاد راهنماهای ویدیویی و یا هایلایت کردن متن یا تصاویر بر روی صفحه عالی است. این جعبه‌ابزار را می‌توانید با کشیدن بر روی صفحه قرار دهید. علاوه بر آن می‌توانید جعبه ابزار را به صورت افقی یا عمودی بچرخانید و یا در بخش اعلان‌ها پنهان نمایید. گام‌های دشوار و دکمه‌های ترکیبی را برای گرفتن یک اسکرین‌شات فراموش کنید. با این برنامه می‌توانید تنها به وسیله یک کلیک اسکرین‌شات بگیرید. می‌توانید فوراً اسکرین‌شات خود را به اشتراک بگذارید.

ادامه + دانلود

Screenshot Crop & Share v2.11 اسکرین شات اندروید

Screenshot Crop & Share یک برنامه چندمنظوره و قدرتمند برای اسکرین‌شات است که با نیازهای شما سازگار می‌باشد. یک اسکرین‌شات بگیرید تا این برنامه دستیار شخصی شما باشد. زمانی که یک اسکرین‌شات می‌گیرید این برنامه باز شده و ابزار مفیدی مانند اشتراک‌گذاری مستقیم، ویرایش کردن، حذف نمودن، گرفتن چند اسکرین‌شات پیوسته با اسکرول و بسیاری دیگر را به شما ارائه می‌کند.

ادامه + دانلود

گرفتن اسکرین شات Stitch & Share: longer screenshot‏ 3.7.0

با استفاده از برنامه Stitch & Share: longer screenshot‏ به راحتی می‌توانید چند اسکرین‌شات را در یک عکس بلند به هم بچسبانید! آیا تا به حال خواسته‌اید یک مکالمه طولانی را به اشتراک بگذارید و پس از تهیه چند اسکرین‌شات سردرگم شوید که ترتیب آن‌ها به چه صورت بوده است؟ و پس از اینکه با دقت آن‌ها را مرتب و ارسال کردید، متوجه شوید که در هم فرستاده شده‌اند؟

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.