آرشیوهای برچسب: اجرای خودکار دستورات در ویندوز

Macro Expert Enterprise 4.1.4479 اجرای خودکار دستورات در ویندوز

Macro Expert Enterprise نام نرم افزاری مفید و قدرتمند، به منظور اجرای خودکار دستورات در محیط سیستم‌عامل ویندوز است. همانطور که می‌دانید، اجرای تمامی دستورات در ویندوز، نیازمند اجرای درخواست آنان با استفاده از ماوس و کیبورد انجام می‌گیرد. اما در برخی مواقع، کاربر پای سیستم حضور ندارد، ولی در عوض می‌خواهد برخی از دستورات به صورت خودکار انجام گیرند. در چنین زمان‌هایی، استفاده از نرم افزارهای ماکرو می‌توانند تا حد بسیاری برای کاربر مفید واقع شوند. در این مطلب از سایت با معرفی یکی از بهترین نرم افزارهای ماکرو در خدمت شما عزیزان هستیم که می‌تواند بسیاری از دستورات را به صورت کاملا خودکار و بدون نیاز به دخالت کاربر انجام دهد.

ادامه + دانلود

RoboTask 6.9.0.925 Business اجرای خودکار دستورات در ویندوز

RoboTask نام نرم افزاری کاربردی و جدید برای ویندوز است که به کمک آن، می‌توانید اجرای بسیاری از دستورات را به طور کامل خودکار انجام دهید! این نرم افزار، شما را قادر می‌سازد مجموعه‌ای از دستورات ترکیب شده را به صورت خودکار اجرا کنید که از جمله این دستورات می‌توان به اجرای اپلیکیشن‌های مورد نظر، چک کردن صندوق دریافت ایمیل، ارسال خودکار ایمیل‌ها، کار با فضاهای ابری، پر کردن فرم‌ها در فضای وب و … اشاره کرد. اگر اندکی با دانش برنامه‌نویسی آشنا باشید، با استفاده از این برنامه می‌توانید بهترین ربات‌های نرم افزاری را برای اجرای دستورات مورد نظرتان بسازید.

ادامه + دانلود

Advanced Macro Recorder 4.1.5.8 اجرای خودکار دستورات در ویندوز

Advanced Macro Recorder نام یک نرم افزار سبک و کم حجم، به منظور اجرای خودکار دستورات در سیستم‌عامل ویندوز است. این برنامه شما را قادر می‌سازد که بسیاری از دستورات از پیش تعریف شده خود را به صورت کاملا اتوماتیک در ویندوز به اجرا درآورید؛ بدون آنکه خودتان در پای سیستم حضور داشته باشید! این نرم افزار قادر است کلیک‌های ماوس و دکمه‌های کیبورد را به صورت خودکار شبیه‌سازی کند تا دستورات مورد نظر شما به طور منظم و دقیق به صورت خودکار به اجرا درآیند.

ادامه + دانلود

Auto Macro Recorder 4.5.7.8 اجرای خودکار دستورات در ویندوز

 

Auto Macro Recorder نام نرم افزاری کوچک و کم‌حجم در زمینه ضبط و اجرای خودکار دستورات در محیط سیستم عامل ویندوز و انواع برنامه‌ها است. همانطور که می‌دانید، اجرای دستورات در ویندوز نیازمند اجرای دستی آن توسط ماوس از سوی کاربران است. به بیان دیگر، امکان اینکه دستورات به طور کاملا خودکار و زمان‌بندی شده اجرا شوند، به طور پیش‌فرض فراهم نیست. نرم افزاری که در این مطلب از سایت برای شما کاربران عزیز و محترم در نظر گرفته‌ایم، امکانی را مهیا می‌کند تا بتوان با ضبط کردن یک ماکرو یا دستور خاص، اجرای یک فرآیند را به حالت خودکار درآورد.

ادامه + دانلود

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود نرم افزار" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.